Заповнення деформаційних швів

Простір між уже житловим будинком і новою прибудовою називається деформаційний шов. Цей невеликий простір використовується при будові двох будівель з окремими фундаментами.

З самої назви можна здогадатися про його призначення і функції. Даний шов слугує для створення пружності між будівлями. Головним його призначенням є зниження навантажень на частини конструкцій в зонах можливих деформацій, які можуть виникнути при перепадах температури повітря, нерівномірного осідання грунту, сейсмічних явищ і т.п.

Проблема деформаційних швів - постійні протяги, шуми і холодні стіни в приміщеннях розділених таким способом.

Для того щоб позбутися цього рекомендуємо Вам подбати про заповнення деформаційного шва за допомогою піноізолу. Чому варто обрати саме цей матеріал? Відповідь очевидна! Рідкий пінопласт володіє прекрасними тепло- і звукоізоляційні властивостями, він вогнетривкий і екологічно чистий. Завдяки своїй рідкій консистенції він здатний проникнути в усі щілини і мікротріщини, тим самим забезпечуючи 100% заповнення. А вартість піноізолу і швидкість в роботі робить його найефективнішим і оптимальним матеріалом для заливання шва між старим будинком і новою будовою.

Процес заповнення деформаційного шва піноізолом

Закачування рідкого пінопласту, як і в багатьох інших випадках, відбувається через спеціально просвердлені отвори. А ось буде це відбуватися зовні або з середини приміщення залежить від стану двох будівель. Наприклад, якщо основна споруда знаходиться в експлуатації, а прибудова - на стадії будівництва, то отвори робляться з боку нежитлового приміщення. У тому випадки, коли обидві частини вже заселені, всі роботи виконуються з вулиці.

Отже, після того як зроблені всі підготовчі роботи можна переходити до закачування піноізолу. У кожен отвір по черзі вставляється шланг, через який і подається під тиском утеплювач. Після заповнення всього обсягу деформаційного шва робочі піднімаються вище, таким чином, поступово утеплюючи кожен поверх до гори.

Компанія «Інстрой» надає різні послуги з утеплення піноізолом, в тому числі і деформаційного шва. Обравши нас, Ви позбудетеся від протягів, холодних стін і сторонніх шумів з вулиці, тим самим забезпечите в своєму будинку тепло і затишок.

Утеплення будинків рідким пінопластом

Посмотреть видео

Переваги
img

Висока якість матеріалу

img

Досвід роботи більше 15 років

img

Професійне обладнання

img

Комплексний підхід до утеплення

img

Доступні ціни

img

Надійність

img
Ми подбаємо про тепло та затишок Вашої оселі!