Утеплення промислових будівель і споруд

Утеплення металевих ангарів пінополіуретаном

Металеві ангари – це незамінні споруди практично в будь-якій сфері діяльності (промисловість, сільське господарство тощо). Але така конструкція не здатна утримувати тепло всередині і підтримувати необхідну температуру. Тому для вирішення цих проблем необхідно провести теплоізоляцію всіх елементів.

Утеплення покрівлі ззовні пінополіуретаном

Теплоізоляція даху – обов'язкова умова для створення комфортного мікроклімату всередині всієї будівлі і (що важливо!) зведення до мінімуму втрат тепла. Багатоповерхові і приватні будинки, офісні та адміністративні будівлі, котеджі, дачі та інші споруди потребують утеплення покрівлі.

Утеплення ємностей пінополіуретаном

Для зберігання і транспортування різноманітної сировини і кінцевого продукту використовуються ємності різного розміру. А для збереження вмісту до цих резервуарів пред'явлені особливі вимоги для підтримки відповідного температурного режиму.

Утеплення трубопроводів пінополіуретаном

Для теплоізоляції трубопроводів і комунікацій, а також для зниження тепловтрат можуть бути використані різні матеріали (утеплювачі).

Утеплення холодильників пінополіуретаном

Головне призначення всіх холодильних камер (в незалежності від їх розмірів) – це підтримка певної температури повітря, необхідної для тривалого зберігання продуктів і не тільки.

Утеплення промислових будівель піноізолом

Всі промислові будівлі, як відомо, піддаються несприятливих погодних умов, влітку це спека і сонце, а взимку - мороз і сніг. Все це негативно позначається на мікрокліматі усередині будівлі і призводить до появи цвілі, грибка і значних витрат на опалення або кондиціонування приміщення. Тому питання про теплоізоляцію промислових будівель вимагає особливої уваги.

Всі промислові будівлі, як відомо, піддаються несприятливих погодних умов, влітку це спека і сонце, а взимку - мороз і сніг. Все це негативно позначається на мікрокліматі усередині будівлі і призводить до появи цвілі, грибка і значних витрат на опалення або кондиціонування приміщення. Тому питання про теплоізоляцію промислових будівель вимагає особливої уваги.

Вибір технології утеплення

Утеплення промислових приміщень виконують різноманітними методами і матеріалами - жорсткими плитами, м׳ягкими матами, засипками, заливанням або напиленням. Щоб обрати оптимальний спосіб, враховують умови:

  • кліматичні;
  • температурний і вологотривкий режим всередині будівлі;
  • наявність тепловиділень від працюючого обладнання;
  • спосіб утеплення;
  • характеристики утеплювача.

Використання утеплення з плитними теплоізоляторами за системами "вентилюючого фасаду" або "штукатурною" не завжди бажане, так як потребує буріння великої кількості отворів для кріплення плит і каркасу.

Компанія Інстрой виконує теплову реабілітацію вже існуючих та споруд на стадії будівництва, комуникацій і будівель, найефективнішими на сьогодні утеплювачами пінополіуретаном(ППУ) і піноізолом способами заливання і напилення (напилу).

Особливості утеплення ППУ і піноізолом

Система утеплення будівель піноподібними утеплювачами має наступні плюси:

  • універсальність - застосовується на будь-яких конструкціях завдяки адгезії матеріалів до цехли, бетону, металу;
  • зберігання міцності стін за рахунок відсутності елементів кріплення;
  • мінімальне навантаження на стіни і фундаменти, так як ППУ і піноізол мають низьку питому вагу за низької теплопровідності;
  • пожежобезпечність - матеріали відносяться до групи горючості Г2, тобто не підтримують горіння;
  • висока паропроникність - стіни "дихають", це благотворно впливає на мікроклімат у будівлі.

Утеплення цегляних споруд, зведених кладкою «колодязь», виконуємо не залежно від сезонної температури повітря, при цьому отвори для заливання утеплювача виконуються з середини. Теплова ізоляція бетонної споруди також може виконуватися як ззовні, так і з середини. Утеплення напиленням і заливанням ППУ можливо використовувати одночасно з сайдингом, в системі вентфасад.

Реконструкція каркасних будівель проводиться з тепловою реабілітацією стін і покрівлі. Ми утеплюємо покрівлі промислових будівель напиленням ППУ з наступною гідроізоляцією полімочевиною - спосіб надійно збереже тепло і попередить течі, даємо 10-річну гарантію на виконані роботи.

Компанія Інстрой білше 14 років надає послуги з утеплення конструкцій пінополіуретаном і піноізолом. Ми маємо високотехнологічне обладнання і штат працівників-професіоналів, працюємо по всій Україні, головний офіс знаходиться у Києві.

________________________________________________________________

Компанія Інстрой є учасником європейської програми OI energy, розробленої Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР).

Програмою передбачено компенсація на утеплення житла до 35%. В рамках даної програми ЄБРР співпрацює з українськими банками-партнерами, в яких можна отримати компенсацію витрат на утеплення. Крім фінансування проект надає консультаційні послуги з Енергозбереження та підбору технологій теплозбереження.

Більш детальну інформацію про умови кредитування можна прочитати на сайтах банків-партнерів

Розроблено спеціальну програму фінансування енергомодернізації житла в багатоквартирних будинках з ОСББ (ОСББ) з компенсацією 40% від суми інвестицій або кредиту.

                               Будемо раді бачити Вас в числі наших клієнтів!

Утеплення будинків рідким пінопластом

Посмотреть видео

Переваги
img

Висока якість матеріалу

img

Досвід роботи більше 15 років

img

Професійне обладнання

img

Комплексний підхід до утеплення

img

Доступні ціни

img

Надійність

img
Ми подбаємо про тепло та затишок Вашої оселі!