Утеплення промислових будівель і споруд

Утеплення металевих ангарів пінополіуретаном

Металеві ангари – це незамінні споруди практично в будь-якій сфері діяльності (промисловість, сільське господарство тощо). Але така конструкція не здатна утримувати тепло всередині і підтримувати необхідну температуру. Тому для вирішення цих проблем необхідно провести теплоізоляцію всіх елементів.

Утеплення покрівлі ззовні пінополіуретаном

Теплоізоляція даху – обов'язкова умова для створення комфортного мікроклімату всередині всієї будівлі і (що важливо!) зведення до мінімуму втрат тепла. Багатоповерхові і приватні будинки, офісні та адміністративні будівлі, котеджі, дачі та інші споруди потребують утеплення покрівлі.

Утеплення ємностей пінополіуретаном

Для зберігання і транспортування різноманітної сировини і кінцевого продукту використовуються ємності різного розміру. А для збереження вмісту до цих резервуарів пред'явлені особливі вимоги для підтримки відповідного температурного режиму.

Утеплення трубопроводів пінополіуретаном

Для теплоізоляції трубопроводів і комунікацій, а також для зниження тепловтрат можуть бути використані різні матеріали (утеплювачі).

Утеплення холодильників пінополіуретаном

Головне призначення всіх холодильних камер (в незалежності від їх розмірів) – це підтримка певної температури повітря, необхідної для тривалого зберігання продуктів і не тільки.

Утеплення промислових будівель піноізолом

Всі промислові будівлі, як відомо, піддаються несприятливих погодних умов, влітку це спека і сонце, а взимку - мороз і сніг. Все це негативно позначається на мікрокліматі усередині будівлі і призводить до появи цвілі, грибка і значних витрат на опалення або кондиціонування приміщення. Тому питання про теплоізоляцію промислових будівель вимагає особливої уваги.

В розробці

Утеплення будинків рідким пінопластом

Посмотреть видео

Переваги
img

Висока якість матеріалу

img

Досвід роботи більше 12 років

img

Професійне обладнання

img

Комплексний підхід до утеплення

img

доступні ціни

img

Надійність

img
Ми подбаємо про тепло та затишок Вашої оселі!