Утеплення підлоги

Про утеплену підлогу слід подбати ще на стадії будівництва будинку. Але що робити, якщо будинок вже збудовано?

Про утеплену підлогу слід подбати ще на стадії будівництва будинку. Але що робити, якщо будинок вже збудовано?

Утеплення підлоги в приватному будинку піноізолом

Про утеплену підлогу слід подбати ще на стадії будівництва будинку. Але що робити, якщо будинок вже збудовано? Вирішення даного питання буде заливка піноізола і для цього процесу зовсім не потрібно повністю знімати дерев'яну підлогу. Тому якщо приміщення житлове і немає можливості звільнити його на час виконання робіт, то варто вибрати рідкий пінопласт.

Даний утеплювач дозволить вам не тільки заощадити на ремонтних роботах, але й в подальшому зменшити витрати на опалення. Піноізол має хороші тепло- і звукоізоляційні якості, що забезпечать вам тепло і затишок впродовж 50 років. Його можна без побоювань використовувати для утеплення, так як піноізол екологічно чистий і пожежобезпечний. Одним з головних переваг даного матеріалу є можливість заповнити всі щілини, порожнечі і мікротріщини. А після висихання він перетворюється в монолітну поверхню, без будь-яких стиків.

Як утеплити підлогу в будинку піноізолом?

Теплоізоляція дерев'яної підлоги здійснюється практично аналогічно з технологією утеплення горищного перекриття. Через спеціальний шланг подається утеплювач і заповнюється простір між лагами по всьому периметру кімнати. А всі нюанси в роботі залежать від стану будівлі: будинок на стадії будівництва або той, в якому вже проживають мешканці.

У першому випадки все досить просто. До того як настелити підлогу з дошок необхідно підготувати порожнину для заливки піноізолу. Для цього складаємо своєрідний «пиріг». На чорнову підлогу під лагами лягає паробар'єр. Потім збирається дерев'яна конструкція. Поверх лаг скобами пристрілюється гідробар'єр. Рідкий пінопласт заливається в простір між лагами і плівковим матеріалом. Після того як піноізол затвердіє можна приступати до прибивання дошок.

Другий випадок, коли будинок знаходиться в експлуатації, теж вимагає певної підготовки. Для початку в поверхні підлоги необхідно просвердлити невеликі отвори для заливки. Далі в них по черзі вставляється шланг, що подає під тиском піноізол до повного заповнення проміжку під настилом. Цей процес повторюється, поки весь периметр кімнати не буде заповнений. По закінченню робіт, коли матеріал застигне, всі отвори закладаються оптимальним способом, наприклад, дерев'яною пробкою, штукатуркою тощо.

Висока ефективність, безпека і доступність піноізола робить його найкращим матеріалом для утеплення вашого будинку. А фахівці компанії «Інстрой» виконають все якісно і швидко.

 

   Чому піноізол?                        

     Відмінні звуко- і теплоізоляційні властивості;

     Не підтримує горіння;

     Є екологічно чистим матеріалом;

     В ньому не заводяться гризуни та інші шкідники;

     Дозволить суттєво економити на опаленні.

 

Досить переплачувати за опалення!

Почніть жити з комфортом – вибирайте піноізол для утеплення свого житла.

 

 Чому варто вибрати нас

ü  Професійне обладнання

ü  Досвід роботи 11 років

ü  Документальна гарантія якості

ü  Екологічно чистий сертифікований матеріал

ü  Лояльна цінова політика

 

4 простих кроки до теплого дому

  1. Консультація і попередній розрахунок по телефону
  2. Виїзд консультанта на об'єкт
  3. Утеплення рідким пінопластом (пензлем)
  4. Ви отримуєте теплий і затишний будинок

 

Залишилися питання?

Телефонуйте, ми з радістю на них відповімо!

+380 (95) 000-01-57

+380 (96) 000-01-57

Утеплення будинків рідким пінопластом

Посмотреть видео

Переваги
img

Висока якість матеріалу

img

Досвід роботи більше 12 років

img

Професійне обладнання

img

Комплексний підхід до утеплення

img

доступні ціни

img

Надійність

img
Ми подбаємо про тепло та затишок Вашої оселі!