Утеплення підлоги

Про утеплену підлогу слід подбати ще на стадії будівництва будинку. Але що робити, якщо будинок вже збудовано?

Утеплення підлоги в приватному будинку піноізолом

Про утеплену підлогу слід подбати ще на стадії будівництва будинку. Але що робити, якщо будинок вже збудовано? Вирішення даного питання буде заливка піноізола і для цього процесу зовсім не потрібно повністю знімати дерев'яну підлогу. Тому якщо приміщення житлове і немає можливості звільнити його на час виконання робіт, то варто вибрати рідкий пінопласт.

Даний утеплювач дозволить вам не тільки заощадити на ремонтних роботах, але й в подальшому зменшити витрати на опалення. Піноізол має хороші тепло- і звукоізоляційні якості, що забезпечать вам тепло і затишок впродовж 50 років. Його можна без побоювань використовувати для утеплення, так як піноізол екологічно чистий і пожежобезпечний. Одним з головних переваг даного матеріалу є можливість заповнити всі щілини, порожнечі і мікротріщини. А після висихання він перетворюється в монолітну поверхню, без будь-яких стиків.

Схема утепленния підлоги на лагах:

Як утеплити підлогу в будинку піноізолом?

Теплоізоляція дерев'яної підлоги здійснюється практично аналогічно з технологією утеплення горищного перекриття. Через спеціальний шланг подається утеплювач і заповнюється простір між лагами по всьому периметру кімнати. А всі нюанси в роботі залежать від стану будівлі: будинок на стадії будівництва або той, в якому вже проживають мешканці.

Утеплення підлоги піноізолом на стадії будівництва:

В першому випадку все достатньо просто. До того як настелити підлогу із дощок, необхідно підготувати порожнину для заливання піноізолу. Для цього складаємо своєрідний «пиріг». На чернову підлогу під лагами лягає паробар׳єр. Далі збирається дерев׳яна конструкція. Зверху лаг скобами пристрілюється гідробар׳єр. Рідкий пінопласт заливається в простір між лагами і плівковим матеріалом. Після того як піноізол затвердіє можна переходити до прибивання досок на підлогу.

 

 

Утеплення підлоги піноізолом вже збудованого будинку:

 

Другий випадок, коли будинок знаходиться в експлуатації, теж поребує деякої підготовки. Для початку в поверхні підлоги необходідно просвердлити невеликі отвори для заливання. Далі в них по черзі вставляється шланг, що подає під тиском піноізол до повного заповнення проміжку під підлогою. Цей процес повторюється, поки весь периметр кімнати не буде заповнений. По закінченню робіт, коли матеріал застигне, всі отвори заповнюються оптимальним способом, наприклад, дерев׳яною пробкою, штукатуркою тощо.

 

Висока ефективність, безпека і доступність піноізола робить його найкращим матеріалом для утеплення вашого будинку. А фахівці компанії «Інстрой» виконають все якісно і швидко.

Ціни на утеплення заливним піноізолом:

Види послуг Вартість
Утеплення  підлоги на горищі, покрівлі і підлоги, грн/куб.м 800
Додаткові полуги:
Підготовчі роботи (прибивання рулонної мембрани), грн/кв.м 15
Мінімальна заявка складає 5 000грн + транспортні витрати

 

 

Залишились запитання?

Дзвоніть, ми з радістю дамо на них відповіді!

+380 (95) 000-01-57

+380 (96) 000-01-57

 

Утеплення будинків рідким пінопластом

Посмотреть видео

Переваги
img

Висока якість матеріалу

img

Досвід роботи більше 15 років

img

Професійне обладнання

img

Комплексний підхід до утеплення

img

Доступні ціни

img

Надійність

img
Ми подбаємо про тепло та затишок Вашої оселі!