Утеплення фундаменту

Як правило, ті, хто вирішили утеплити свій будинок в першу чергу починають зі стін, даху і підлоги, але часто забувають про фундамент.

Як правило, ті, хто вирішили утеплити свій будинок в першу чергу починають зі стін, даху і підлоги, але часто забувають про фундамент. Але ж через цю неутеплену частину будинку втрачається до 20% тепла від загального значення. Також варто додатково відзначити те, що без якісної теплоізоляції фундаменту в підвальному приміщенні може утворитися конденсат, вогкість і цвіль. Саме тому, щоб уникнути всіх цих неприємних наслідків, варто подбати про правильне утеплення фундаменту будинку, котеджу, дачі та інших будівель.

Пам'ятайте, теплоізоляція дозволяє надійно ізолювати фундамент від промерзлого ґрунту, тим самим уберегти його від деформації і руйнування!

Якщо ви бажаєте побудувати надійний і енергозберігаючий будинок, то без якісного теплоізоляційного матеріалу для всіх основних частин будівлі аж ніяк не обійтися. Компанія «Інстрой» пропонує відмінне рішення даного питання – утеплення фундаменту пінополіуретаном. Цей матеріал володіє чудовими характеристиками, тому ідеально підходить для теплоізоляції як всередині будівлі, так і зовні.

5 головних переваг ППУ:

  1. має найменший показник теплопровідності;
  2. володіє високою адгезією з різними поверхнями;
  3. є вологостійким матеріалом із захистом від корозії;
  4. має оптимальне значення паропроникності;
  5. відрізняється механічною міцністю і довговічністю.

Ми маємо багаторічний досвід утеплення будинків будь-якого призначення, тому можемо з упевненістю сказати, що пінополіуретан – це один з найбільш універсальних, економічних і ефективних матеріалів, який ідеально підходить для теплоізоляції фундаменту!

Утеплення будинків рідким пінопластом

Посмотреть видео

Переваги

Висока якість матеріалу

Досвід роботи більше 12 років

Професійне обладнання

Комплексний підхід до утеплення

доступні ціни

Надійність

Ми подбаємо про тепло та затишок Вашої оселі!