Утеплення фундаменту

Як правило, ті, хто вирішили утеплити свій будинок в першу чергу починають зі стін, даху і підлоги, але часто забувають про фундамент.

Як правило, ті, хто вирішили утеплити свій будинок в першу чергу починають зі стін, даху і підлоги, але часто забувають про фундамент. Але ж через цю неутеплену частину будинку втрачається до 20% тепла від загального значення. Також варто додатково відзначити те, що без якісної теплоізоляції фундаменту в підвальному приміщенні може утворитися конденсат, вогкість і цвіль. Саме тому, щоб уникнути всіх цих неприємних наслідків, варто подбати про правильне утеплення фундаменту будинку, котеджу, дачі та інших будівель.

Пам'ятайте, теплоізоляція дозволяє надійно ізолювати фундамент від промерзлого ґрунту, тим самим уберегти його від деформації і руйнування!

 

Якщо ви бажаєте побудувати надійний і енергозберігаючий будинок, то без якісного теплоізоляційного матеріалу для всіх основних частин будівлі аж ніяк не обійтися. Компанія «Інстрой» пропонує відмінне рішення даного питання – утеплення фундаменту пінополіуретаном. Цей матеріал володіє чудовими характеристиками, тому ідеально підходить для теплоізоляції як всередині будівлі, так і зовні.

 Пінополіуретан – це двокомпонентний утеплювач - піна, яка утворюється при з׳єднанні декількох полімерних речовин. Структура може складатися з відкритий і закритих комірок.

 

Порівняльна характеристика утеплювачів:

Порівняльна характеристика різних будівельних матеріалів з точки зору теплопровідності
Матеріал Щільність, кг/м3 Теплопровідність, Вт/мК Пористість Порівняльна товщина, мм
Пінополіуретан 40-70 0,019-0,028 Закрита 40
Пінополістерол 20-30 0,041 Відкрита 80
Мінвата 20-40 0,048 Відкрита 100
Дерево 800-1000 0,13 Відкрита 274
Керамзит 600-800 0,18 Відкрита 320
Газобетон 800 0,22 Відкрита 400
Цегла 1800 0,45 Відкрита 760
Бетон 2200 2,1 Відкрита 1720

5 головних переваг ППУ:

 1. має найменший показник теплопровідності;
 2. володіє високою адгезією з різними поверхнями;
 3. є вологостійким матеріалом із захистом від корозії;
 4. має оптимальне значення паропроникності;
 5. відрізняється механічною міцністю і довговічністю.

Окрім відображених в таблиці переваг, потрібно враховувати ще й високу адгезію (здатність з׳єднуватись) з усіма видами поверхонь. Щоб теплоізоляція фундаменту була ефективною, використовуйте пінополіуретан.          

Основні технічні характеристики ППУ:

ПАРАМЕТРИ Закритокомірчатий ППУ Відкритокомірчатий ППУ
Коефіцієнт теплопровідності,Вт/ (м*К) 0,019-,0021 0,035
Кількість закритих комірок, % Більше 95 Менше 40
Розширення (підйом піни) в порівнянні з первинним об׳ємом 30:01:00 100:01:00
Щільність, кг/м3 40-60 15
Паропроникність Мг/(м*ч*Па) 0,01-0,05 0,08-0,1
Вологопоглинання, % 1 25
Гідроізоляційні якості так ні
Звукопоглинання хороше високе

Типи фундаменту

Об׳єми робіт з утеплення залежать від різновиду основи.

Виходячи з характеристик ґрунту, типу споруди і глубини ґрунтових вод використовують кілька їх видів:

 • стрічковий (мілкозаглублений, заглублений, збірний, монолітний);
 • стовпчатий (традиційний и ТІСЕ);
 • плитковий (мілкозаглублений, заглублений, шведська стіна);
 • фундаментний (гвинтовий, забивний, буронабивний).

Ізоляція кожного із них характеризується своїми особливостями. Важливо, що утеплення фундаменту пінополіуретаном практично не має недоліків і підходить для будь-якої основи будівлі. Коли належить вирішити – ізолювати чи ні, потрібно врахувати всі особливості основи і впевнитись, що, наприклад, утеплення мілкозаглубленого фундаменту необхідно для створення оптимального температурного режиму.

Особливості утеплення

Хоча пінополіуретан добре з׳єднується з будь-якою поверхнею, краще провести попередню підготовку. Так, утеплення фундаменту із зовні передбачає очистку основи від бруду, рослиності і вологи. Додатково необхідно знищити грибок, бактерії. Все це доведеться зробити і при утепленні фундаменту з середини. Внутрішні поверхні також необхідно добре просушити.

Не є проблемним утеплення стрічкового фундаменту. Оскільки він являє собою суцільну стіну, на нього рівномірним шаром наносять пінополіуретан. Технологія утеплення мілкозаглубленого стрічкового фундаменту передбачає використання спеціальної відмостки. Наші співробітники пропонують дану послугу за помірну плату (вартість в прайс-листі).

Щоб провести утеплення свайно-винтового фундаменту, необхудно по периметру укріпити каркас, який потім належить заповнити пінополіуретаном. Цей процес займає більше часу, але ефект від робіт буде виключним.

 

 В результаті:

 • утеплюється простір під підлогою;
 • запобігається попадання води під будинок;
 • змінюється зовнішній вигляд старої будови.

Багато хто має сумнів у необхідності утеплення свайного фундаменту з ростверком. Однак залізобетонна конструкція дуже сильно акумулює холод, через це і сама страждає. Під встановленими на ростверк спорудами вільно гуляє вітер, а комунікації, які проходять в цьому просторі, піддаються впливу низьких температур. Можна також згадати і про естетичну сторону питання. Тому утеплення свайно-ростверкового фундаменту не терпить зволікань.

Фундамент на стовпчиках є найдешевшим. Їх використовують для зведення легких житлових і виробничих споруд. Вони найменш енергоефективні і потребують додаткового захисту від холоду. Утеплення стовпчатого фундаменту рекомендують проводити ззовні. Це дозволить ізолювати від холоду і опори, і забирку.

Для того щоб забезпечити довговічність споруди, зменшити кількість ремонтних робіт і зберегти тепло в будинку, особливо на першому поверсі, необхідно провести утеплення монолітної плити фундаменту.

Наші послуги

Для розпилення пінополіуретану необхідне використання спецспорядження і дороговартісного обладнання. Без досвіду також не зразу вдасться якісно провести ні утеплення плити фундаменту, ні другої частини будівлі. Набагато вигідніше і зручніше скористатися послугами наших професіоналів. Ми працюємо в цій сфері більше 14 років, наші спеціалісти швидко і якісно виконають всі необхідні роботи із стабілізації температурного режиму приміщень.

Враховуючи різнобічність тепломатеріалів, можна сказати, що пінополіуретан вигідно виділяється по всім параметрам. І навіть за ціною, оскільки являєтся довговічним засобом. Вкладення коштів виправдає себе через короткий термін часу.

Ціни на утеплення фундаменту ззовні пінополіуретаном:

Щільність, кг/куб.м Область застосування Ціна, грн/куб.м при площі до 50кв.м Ціна, грн/куб.м при площі від 51-100кв.м Ціна, грн/куб.м при площі 100-200кв.м Ціна, грн/куб.м при площі 200-500кв.м Ціна, грн/куб.м при площі більше 500кв.м
            договірна
40 Внутрішні/зовнішні роботи 6 340,00 6 100,00 5 950,00 5 600,00
60 Покрівельне утеплення ззовні 8 450,00 8 200,00 8 100,00 7 600,00
Транспортні витрати, грн/км 10
Додаткові послуги:
Виїзд спеціаліста для огляду об'єкта, грн 200+транспортні витрати (3,50 грн/км)
Підготовчі роботи обговорюються додотково

 

Ми маємо багаторічний досвід утеплення будинків будь-якого призначення, тому можемо з упевненістю сказати, що пінополіуретан – це один з найбільш універсальних, економічних і ефективних матеріалів, який ідеально підходить для теплоізоляції фундаменту!

Залишились запитання?

Дзвоніть, ми з радістю дамо на них відповіді!

+380 (95) 000-01-57

+380 (96) 000-01-57

Утеплення будинків рідким пінопластом

Посмотреть видео

Переваги
img

Висока якість матеріалу

img

Досвід роботи більше 15 років

img

Професійне обладнання

img

Комплексний підхід до утеплення

img

Доступні ціни

img

Надійність

img
Ми подбаємо про тепло та затишок Вашої оселі!