Утеплення горища піною

Утеплення горища пінополіуретаном

Як знизити тепловтрати і почати економити на опаленні? Цими питаннями задається, напевно, кожен власник приватного будинку, котеджу, дачі, тощо. Тут потрібно не тільки зробити правильний вибір утеплювача, але і не упустити жодної важливої ​​конструкції будівлі.

Утеплення горища піноізолом

Питання теплоізоляції горищного приміщення не менш важливий, ніж утеплення зовнішніх стін будівлі. Адже всім відомо той факт, що нагріте повітря легше холодного, і тому воно піднімається до стелі, де постійно охолоджується через неутеплену підлогу горища. Ці втрати становлять приблизно 20 - 30% від загального значення.

Утеплення горища

Як знизити тепловтрати і почати економити на опаленні? Цими питаннями задається, напевно, кожен власник приватного будинку, котеджу, дачі, тощо. Тут потрібно не тільки зробити правильний вибір утеплювача, але і не упустити жодної важливої ​​конструкції будівлі.

Яким матеріалом краще утеплити горище?

Підлогу горища і фронтони можна утеплити різними видами матеріалів. Частіше всього застосовуються наступні види утеплювачів:

  1. Мінеральні матеріали, такі як мінеральна чи базальтова вата.
  2. Пінопласт
  3. Керамзит чи керамзитна глина
  4. Пінополіуретан

Розглянемо переваги та недоліки цих матеріалів.

Утеплення мінеральною ватою – це найбільш поширений спосіб утеплення горища. Він широко застосовується через достатьо простий у виконанні метод монтажу. Плити мін. вати легко можна нарізати, підігнати матеріал під будь-який крок лаг чи крокв. Мінеральна вата – це паропроникний негорючий утеплювач, який має звукоізоляційні властивості.

Мінеральна вата – це паропроникний (дихаючий утеплювач), тому такий матеріал необхідно укладати в пакет із паробар׳єра зі сторони приміщення і гідробар׳єра зі сторони вулиці. Рулонна мінеральна вата має низький вітрозахист, і, на жаль, при проникненні вітру утеплювач не захищає приміщення від його впливу. Також рулонна мінеральна вата, при попаданні на неї вологи з часом втрачає свої теплоізоляційні властивості. Враховуючи ці особливості матеріалу, рекомендуємо замість рулонної мін.вати використовувати базальтову вату в плитах, наголошуючи на теплотехнічних характеристиках утеплювача.

Перед монтажом мінеральної вати також необхідно перевірити надійність конструкції кроквяної системи, адже нагрузка на неї збільшиться – мінеральна вата має немалу вагу.

Керамзит має цілий ряд переваг. Це дешевий міцний, екологічний та пожежобезпечний утеплювач. Недоліком матеріалу є його велика питома вага, що суттєво обтяжує конструкцію перекриття на горищі. Також керамзит має високий коефіцієнт теплопровідності, тому такого утеплювача необхідна достатня кількість, що знов-таки вплине на загальну вагу.

Листовий пінопласт для утеплення приміщення горища наразі використовують не часто. У листового пінопласту невисока вартість і низький коефіцієнт теплопровідності, що є беззаперечним плюсом. Пінопласт має ряд недоліків за умови використання його на горищі. Це горючий матеріал з низькою паропроникністю, в якому можуть оселитися гризуни. Необхідно взяти до уваги, що сучасний ринок теплоізоляції пропонує широкий асортимент матеріалів з таким самим або більш низьким коефіцієнтом теплопровідності, тобто бішьш «теплих матеріалів».

Пінополіуретан – це сучасний напилювальний утеплювач, який виробляється безпосередньо на об׳єкті утеплення. Ціна утеплювача недешева, але вона повністю виправдовує вкладені кошти в такий спосіб утеплення. Беззаперечним плюсом цього утеплювача є його низька теплопровідність, - це один із найтепліших утеплювачів, які представлені на ринку.

Інші переваги ППУ:

• легкий — не нагружає конструкцію;
• лягає безшовним шаром – повна відсутність містків холоду;
• екологічний — не токсичний, не шкодить здоров׳ю;
• не провокує утворення плісняви, грибку та мікроорганізмів;
• паропроникний — дозволяє конструкції «дихати»;
• має пористу відкритокомірчату структуру, завдяки чому звук втрачає свою силу;
• довговічний — встановив та забув.

Матеріал Коефіцієнт теплопровідності, ВТ/м*С
Цегла 0,59-0,68
Дерево 0,15
Мін.вата 0,05-0,12
Базальтова вата 0,03-0,05
Пінопласт 0,04-0,05
Піноізол 0,036-0,038
Пінополіуретан легкий 0,023-0,035
Пінополіуретан жорсткий 0,019-0,023
   
Утеплення будинків рідким пінопластом

Посмотреть видео

Переваги
img

Висока якість матеріалу

img

Досвід роботи більше 15 років

img

Професійне обладнання

img

Комплексний підхід до утеплення

img

Доступні ціни

img

Надійність

img
Ми подбаємо про тепло та затишок Вашої оселі!