Утеплення балконів

Постійну проблему нестачі житлових метрів в квартирі можна вирішити, якщо утеплити балкон зсередини, це ж можливо зробити і на лоджії. Але вибирати утеплювач потрібно з обережністю, щоб в майбутньому на стінах балкона виключити появу конденсату. 

Постійну проблему нестачі житлових метрів в квартирі можна вирішити, якщо утеплити балкон зсередини, це ж можливо зробити і на лоджії. Але вибирати утеплювач потрібно з обережністю, щоб в майбутньому на стінах балкона виключити появу конденсату. Вибрати який матеріал краще з усіх наявних допоможе вивчення особливостей їх застосування.

 Утетлення балкону

Утеплення мінеральною ватою

Волокниста структура матеріалу виходить з базальтових гірських порід. В результаті виробляється утеплювач, який володіє відмінними тепло- і шумоізоляційні властивості, він довговічний і не підтримує горіння.Під такий вид утеплювача зазвичай споруджується лати, яку створюють з дерев'яних брусів, також для мінеральної вати необхідно передбачити гідро- і пароізоляцію, так як вона вбирає вологу. Для утеплення підлог вона не підходить. 

Утеплення пінопластом

Пінопласт - доступний матеріал, листи якого бувають різної товщини, вони легко кріпляться до будь-яких поверхонь і після спеціальної обробки демонструють стійкість до вологи. Він відмінно тримає тепло, але з-за того, що пінопласт крихкий його найчастіше застосовують для утеплення стель. До його недоліків також можна віднести погану стійкість до вогню, Крім того пінопласт, не дихає, що може бути причиною появи конденсату.


Утеплення екструдованим пінополістиролом (екструдер)

Як варіант можна утеплити балкон екструдер, його кріплять до стін на монтажну піну або мастику, іноді використовують дюбель-гриби. Після виконання гідроізоляції, на неї наноситься монтажна піна, а зверху встановлюється плита утеплювача. Такий матеріал добре вологостійкий, він щільний і міцний. Недоліки матеріалу - низька паропроникність (точка роси зсувається максимально всередину приміщення), так само екструдер горючий. Перебільшують виробники, заявляючи, що він згасає самостійно, будучи менш небезпечним, ніж дерево - на жаль, це не так.

Утеплення пінополіуретаном (ППУ)

Утеплення лоджії

Рідкий матеріал нового покоління, який стійкий до вологи. Він екологічний і після затвердіння утворює монолітний шар. Його розпилюють на потрібні поверхні, ППУ заповнює собою всі щілини і стики, забезпечуючи відмінну герметизацію.Матеріал вважається найкращим для утеплення лоджії, він не тільки створить на ній тепловий захист і попередить утворення «містків холоду», але і зробить міцною. Зупинивши свій вибір на пінополіуретані можна бути впевненим у довговічності такого утеплювача, до того ж він підвищує гідроізоляційні якості будь-яких поверхонь.

Утеплення балкона пінополіуретаном

Утеплення будинків рідким пінопластом

Посмотреть видео

Переваги
img

Висока якість матеріалу

img

Досвід роботи більше 15 років

img

Професійне обладнання

img

Комплексний підхід до утеплення

img

Доступні ціни

img

Надійність

img
Ми подбаємо про тепло та затишок Вашої оселі!