Шумоізоляція приміщень

Якщо ранок починається разом з сусідським собакою. Якщо після трудового дня ви відпочиваєте під гучні крики сусідів. Якщо спати не дає постійний рев проїжджаючих машин. Якщо заїхали нові гучні сусіди, які до того ж ще й вирішили зробити капітальний ремонт. Не поспішайте в аптеку за заспокійливим - подумайте про звукоізоляції стін

Шумоізоляція приміщень - комфорт і затишок вдома

Ваш ранок починається разом з сусідською собакою? Після важкого трудового дня ви «відпочиваєте» під гучні крики сусідів або «миловидні» звуки ремонту? Вам не дає спати постійний рев проїжджаючих машин. Якщо на всі ці питання ви відповіли «Так», то ми знаємо, що може вам допомогти! І це зовсім не купа заспокійливих таблеток...пропонуємо вам зробити якісну шумоізоляцію квартири.

Перш ніж приступати до звукоізоляції необхідно ретельно оглянути всі стіни, стелю та підлогу у вашій квартирі. Адже велика діра, погано зароблені стики та шви, наскрізні розетки – це основні «винуватці» проникнення сторонніх звуків у ваше житло. Ну і, звичайно ж, якщо у вас стоять старі вікна та балкон, то їх бажано поміняти на склопакети. Після таких підготовчих робіт можна приступати до процесу обесшумки стін.

Звукоізоляція стіни в квартирі

Пінополіуретан і піноізол – відмінні матеріали для шумоізоляції як цегляних, бетонних стін, так і для гіпсокартонних перегородок. Головною їх перевагою є те, що вони заливаються/напилюються за допомогою спеціальної установки, при цьому створюють монолітний шар без стиків. Досить товщини в 50 мм для забезпечення гарної звукоізоляції від сусідів, а це важливо для збереження житлової площі. Обидва матеріали мають чудову адгезію і можуть наноситися на будь-яку поверхню.

Всі роботи виконуються досить швидко: робиться каркас з алюмінієвих профілів, які обшиваються гіпсокартоном. Ізоляційний матеріал заливається в порожнечі, що утворилися або напилюються на стіни в міжпрофільний простір.

Шумоізоляція стелі під гіпсокартон

Шумоізолююча стеля не повинен мати ніяких щілин. Тому для досягнення такого результату ми рекомендуємо застосовувати піноізол або ППУ, адже саме вони здатні створити безшовний шар ізоляції. Дані матеріали «приклеюються» до стелі, при цьому заповнюють всі щілини і тріщини.

Процедура ізоляції стелі дуже схожа з обробкою стін. Для цього також знадобляться профілі та гіпсокартон, за допомогою яких створюється простір для заповнення матеріалом.

Шумоізоляція підлоги ППУ і піноізолом

Головне правило при ізоляції підлоги – зробити його «плаваючим». Це означає що всі його елементи (стяжка, армування, підлогове покриття і т.п.) не повинні контактувати безпосередньо зі стінами і перекриттям. Тому рекомендується прокласти по периметру кімнати ущільнювальну стрічку і зробити заливку матеріалу.

ППУ і піноізол дозволяє здійснити звукоізоляцію без демонтажу дерев'яної підлоги. Матеріал подається через невеликі отвори в підлозі і заливається в простір між лагами по всьому периметру кімнати.

ППУ и пеноизол позволяет осуществить звукоизоляцию без демонтажа деревянного пола. Материал подается через небольшие отверстия в полу и заливается в пространство между лагами по всему периметру комнаты.

Ефективна шумоізоляція: який матеріал вибрати?

На сучасному ринку України представлені різні матеріали, призначені для ізолювання житлового приміщення від сторонніх шумів. Вони відрізняються не тільки характеристиками, але і методом використання. Ми хочемо запропонувати вам одні з найефективніших і швидких способів як збільшити звукоізоляцію в квартирі і в будь-якому іншому приміщенні – заповнення пустот між поверхнею і гіпсокартоном піноізолом або пінополіуретаном. Ці два матеріали мають відмінні характеристиками і ідеально підходять не тільки для утеплення, а й для шумоізоляції.

Порівняння матеріалів:

Слід додатково зазначити те, що зробити шумоізоляцію приміщення під гіпсокартон пінополіуретаном можна і в зимовий період (температурний режим навколишнього середовища при роботі ППУ повинен бути від +15).

Так які ж матеріали для шумоізоляції квартири краще вибрати? Тут все залежить від ваших уподобань і бюджету, який ви готові виділити для цієї мети. Головне щоб роботи були виконані якісно і правильно. А це ми вам можемо гарантувати!

Хочете створити вдома «тиху гавань»? Тоді слід замовити шумоізоляцію квартири! Наша компанія «Інстрой» має багаторічний досвід роботи з такими ізоляційними матеріалами як пеноизол і пінополіуретан. Кваліфіковані працівники зроблять все швидко, і ви зможете насолоджуватися тишею!

 

 

Утеплення будинків рідким пінопластом

Посмотреть видео

Переваги
img

Висока якість матеріалу

img

Досвід роботи більше 15 років

img

Професійне обладнання

img

Комплексний підхід до утеплення

img

Доступні ціни

img

Надійність

img
Ми подбаємо про тепло та затишок Вашої оселі!