Тепловізійне обстеження

Тепловізійна зйомка будівлі — це фото (термограма) всіх дефектів, що порушують мікроклімат в приміщенні. 

Тепловізійна зйомка будь-яких будівель і об'єктів

Сьогодні опалення — дороге задоволення, причому тарифи на енергоносії нескінченно ростуть. Тому будівництво енергоефективних будинків, де ресурси використовуються раціонально та економно — пріоритетний напрямок, покликаний знизити витрати на обігрів житла.

Варто враховувати, що енергозбереження та енергоефективність — поняття різні: перше — скорочення витрат енергоресурсів, друге — розумне їх застосування в опаленні будівельних об'єктів. Тоді, як оцінити роботу енергетичних систем і розробити комплекс заходів щодо їх модернізації і правильному використанню?

Енергоаудит — кращий метод визначити доцільність впровадження енергозберігаючих технологій, виявити і усунути недоліки в утепленні будинку, розрахувати точні показники споживання ресурсів будь-якого об'єкта. Тепловізійне обстеження будинку покаже об'єктивний результат — де відбуваються теплові втрати, а також ступінь їх інтенсивності. Послуга актуальна для житлового та комерційного сектора, але особливо популярна у власників приватних будинків.

Обігрів є, а тепла немає. Чому?

Утеплення будинку вимагає великих вкладень, і буває — бажаний ефект не досягнуто. Головні причини — незначні, але численні дефекти, що утворюють містки холоду, крізь які відбуваються витоки тепла:

 • недосконалість конструкції;
 • втрати в приляганнях перекриттів;
 • неякісний утеплювач, його намокання;
 • недостатня герметичність склопакетів;
 • порушення в монтажі дверних блоків;
 • протікання покрівлі і труб;
 • недоліки інженерних комунікацій;
 • інші дефекти, які виявить тепловізійна зйомка.

Класи енергоефективності будівель (загальні дані)

Позначення класу Найменування класу Відхилення питомої річної витрати енергетичних ресурсів від норми,%

Енергоспоживання, м²/рік

(кВт*годин)
A Найвищий менш −45 від 120
B Високий від −11 до −25 120–180
C Нормальний від +5 до −10 180–220
D Знижений від +6 до +50 220–300
E Низький більш +51 Марнотратне
F Дуже низький більш +70 Потрібно утелпення
G Критичний більш +100 Нерентабельне

Своєчасний енергоаудит будівлі (до монтажу утеплення), дозволить розрахувати точні витрати на матеріали і провести теплоізоляцію з урахуванням специфіки об'єкта і виявлених проблем. Досягнутий результат енергоефективності можна дізнатися повторним тепловізорним обстеженням об'єкта. Таким чином, ви повністю виключите залишки витоку тепла, досягнете максимального рівня теплоізоляції, і зможете по-справжньому економити на опаленні.

Тепловізійна зйомка— тепловтрати як на долоні

Тепловізійна зйомка будівлі — це фото (термограма) всіх дефектів, що порушують мікроклімат в приміщенні. Крім пошуку основних джерел тепловтрат, прилад допоможе:

 • дослідити ефективність пароізоляції, виявити місця утворення конденсату всередині приміщення;
 • розмістити вузли опалювальної системи в оптимальних точках будівельного об'єкта;
 • дізнатися причину високої вологості, або навпаки — надмірної сухості повітря;
 • перевірити якість монтажу вікон і дверей на герметичність;
 • виявити гризунів та інших шкідників;
 • знайти в стінах приховані мікротріщини...

Приводом задуматися про послугу енергоаудиту з подальшим утепленням будівлі можуть бути навіть видимі причини — бурульки на даху. Крізь щілини, тепле повітря зсередини нагріває поверхню покрівлі, внаслідок чого сніг тане і «стікає» вниз у вигляді бурульок. При цьому більшість власників приватних будинків можуть не підозрювати, що саме енергетична неефективність будівлі, закладена під час його проектування і будівництва — джерело величезних платежів за опалення.

Переваги теплоаудиту

 • Економія на опаленні до 45%

Тепловізійне обстеження будівлі, проведене до утеплення або ремонту об'єкта, дозволяє грамотно спланувати всі роботи по теплоізоляції. В цьому випадку, власник будинку завчасно уникає серйозних проблем, пов'язаних з появою великих тепловтрат і, як наслідок — комунальних платежів через нераціональне використання енергетичних ресурсів.

 • Точність і швидкість

Тепловізор миттєво сканує об'єкт, вимірюючи і показуючи на термограмі перепади температур — на поверхнях, вікнах, перекриттях, покрівлі... При цьому ніякої тривалої підготовки перед початком процесу обстеження не потрібно. В середньому, на енергетичний аудит 100 м² будинку потрібно 1,5-2 години.

 • Безпека

Тепловізійна зйомка — це візуальна діагностика, яка не вимагає фізичного контакту приладу з об'єктом: роботи проводяться дистанційно, що гарантує збереження цілісності матеріалів конструкції або обладнання. Більш того, даний метод абсолютно безпечний для здоров'я, на відміну від конкурентних технологій (ультразвук або рентген).

Дещо о правилах теплооаудиту

Для термографічного обстеження будівельного об'єкта необхідна різниця температур (між кімнатною і вуличною) не менш 8 °C. Зима — кращий час року, щоб провести інспекцію термографії. Сильний вітер (більше 8 м/с) і рясні опади також можуть впливати на точність показів приладу.

Акція від компанії Інстрой!

Клієнтам, які виконали утеплення матеріалами нашої компанії пінополіуретаном в 2018 році — безкоштовний енергоаудит взимку 2019 р. Ви наочно побачите — рідкий утеплювач 100% захищає житло від холоду і економить гроші за опалення.

Утеплення будинків рідким пінопластом

Посмотреть видео

Переваги
img

Висока якість матеріалу

img

Досвід роботи більше 15 років

img

Професійне обладнання

img

Комплексний підхід до утеплення

img

Доступні ціни

img

Надійність

img
Ми подбаємо про тепло та затишок Вашої оселі!