Утеплення трубопроводів пінополіуретаном

Для теплоізоляції трубопроводів і комунікацій, а також для зниження тепловтрат можуть бути використані різні матеріали (утеплювачі).

Для теплоізоляції трубопроводів і комунікацій, а також для зниження тепловтрат можуть бути використані різні матеріали (утеплювачі). Але далеко не всі вони мають необхідні характеристики і підходять для цієї мети. Одним з найбільш популярних і ефективних матеріалів вважається пінополіуретан. Основною перевагою утеплення ППУ трубопроводів і комунікацій є те, що матеріал зберігає свої теплоізоляційні властивості і не втрачає їх протягом всього терміну служби (більше 25 - 30 років).

Пінополіуретан широко використовується для утеплення трубопроводів у будівництві, комунальному господарстві, харчовій, нафтовій та інших сферах промисловості.

2 способи застосування ППУ:

       I.            Заливка «труба в трубі». Суть даного методу теплоізоляції полягає в тому, що рідкий матеріал заливається в проміжок між основною трубою і поверхневою оболонкою з поліетилену або металу. Таким чином, утворюється шар ізоляції з відмінними характеристиками, який додатково забезпечує високу міцність всієї конструкції. Цим способом утеплюють теплові комунікації та мережі, а також нафто- і газопроводи. В результаті можна скоротити тепловтрати в 3-4 рази.

    II.            Напилювання. В основному, даний спосіб застосовується для утеплення труб з великим діаметром. Ця технологія дозволяє отримати суцільний, безшовний шар якісної теплоізоляції. Крім того суттєво скорочується час робіт по ізоляції, адже напилення відбувається прямо на місці виконання робіт. Даний ізоляційний шар володіє широким температурним діапазоном (від -80 до +130 градусів за Цельсієм) нормального функціонування.

Унікальні технічні характеристики ППУ роблять його найкращим матеріалом у своїй області. Тому ми пропонуємо вам робити утеплення трубопроводів і комунікацій пінополіуретаном.

Переваги
img

Висока якість матеріалу

img

Досвід роботи більше 15 років

img

Професійне обладнання

img

Комплексний підхід до утеплення

img

Доступні ціни

img

Надійність

img
Ми подбаємо про тепло та затишок Вашої оселі!