Утеплення стін пінополіуретаном

Якщо ви живете в приватному будинку або тільки будуєте його, то напевно замислювалися над утепленням стін. Адже так важливо щоб в будинку було тепло і затишно взимку, а влітку зберігалася прохолода.

Сучасний ринок пропонує нам всілякі матеріали для утеплення та у кожного є свої переваги і недоліки

У Вашого дому холодні стіни, вологі стики та ось-ось з׳явиться пліснява? Напевно, в такому домі між основною і облицювальною стінами існує повітряний прошарок, або утеплювач, який застосували під час будівництва у цьому прошарку, лежить не герметично і повітря потрапляє всередину стіни. Ми пропонуємо Вам інноваційне рішення! У Вашому домі завжди буде тепло та комфортно. Витрати на опалення значно знизяться. А Бонусом, окрім теплоізоляції та шумоізоляції, Ви отримаєте стійку монолітну герметичну конструкцію утеплювача всередині кладки та міцні стіни. замислювалися над утепленням стін. Адже так важливо щоб для утеплення та у кожного є свої переваги і недоліки

Утеплення стін заливним пінополіуретаном (ППУ) - метод утеплення, який застосовується тоді, коли стіни мають повітряний прошарок (між основною стіною і облицювальним матеріалом).

Даний метод зведення стін використовується для зменшення навантаження на фундамент будинку, але призводить до утворення в стінах прошарків і «холодних мостів» у них. В такому випадку, актуальним буде утеплення заливним пінополіуретаном.

Міжстіновий простір можливо заповнити заливним ППУ як на етапі будівництва, так і залити у готову конструкцію, шляхом подачі матеріалу в просвердлені отвори.

Заливання ППУ більш трудомісткий процес, в порівнянні з його напиленням. Але зусилля цілком виправдані, оскільки ППУ, при заливанні, розкриває свої властивості найбільш ефективно.

 

Детальніше про переваги заливного ППУ:

 

 • Для заливки, найчастіше використовується ППУ низької щільності, а саме 8-14 кг/м3, з відкритопористою структурою. У цьому випадку, матеріал є паропровідним і виключає конденсацію вологи (створення точки роси) всередині стіни;
 • Має високу адгезію, тобто липне до більшості будівельних матеріалів, що зумовлює повне заповнення щілин і створює не тільки теплі, але і більш міцні стіни;
 • Має найнижчий коефіцієнт теплопровідності серед всіх утеплювачів;
 • Більшість пенополіуретанів важкозаймисті і практично не підтримують горіння;
 • Матеріал ефективно поглинає звук, отже є відмінним засобом шумоізоляції;
 • Не деформує стіни. На відміну від монтажної піни, яка служить для багатьох аналогом ППУ, але фактично не є таким, в процесі заливання не чинить істотного тиску на конструкцію стіни і застосовується навіть для заливання порошарку за гіпсокартоном.

 

Під час заливання ППУ, як і при напиленні, використовується двокомпонентна суміш. З'єднуючись, компоненти вступають у хімічну реакцію, при якій виділяється велика кількість газу, що призводить до утворення піни з дрібними осередками.

В залежності від конструкції стін і необхідних характеристик щодо теплоізоляції, для заливання у стіни використовується ППУ двох щільностей, а саме:

                           Закритокомірний ППУ, щільністю 40кг/куб.м                                                                                                   Відкритокомірний ППУ, щільністю 15кг/куб.м

 

ПАРАМЕТРИ Закритокомірний ППУ Відкритокомірний ППУ
Коефіцієнт теплопровідності,Вт/ (м*К) 0,022 0,035
Кількість закритих комірок, % Більше 95 Менше 40
Розширення (підйом піни) в порівнянні з первинним об׳ємом 30:01:00 100:01:00
Щільність, кг/м3 40 15
Паропроникність Мг/(м*ч*Па) 0,02-0,05 0,08-0,1
Поглинання вологи, % 1 25
Гідроізоляційні властивості так ні
Звукопоглинання добре високе

Детальніше про різні марки ППУ читайте у розділі Статті.

 

Технологія заливання спіненого поліуретану або як все це відбувається:

 Початок реакції з утворення піни у заливному ППУ проходить з більшою затримкою, а ні ж при напилюванні.

Так званий «повільний старт» позитивно позначається на заповненні важкодоступних щілин у конструкціях.

Утеплення будинку, що зводиться (конструкція на стадії зведення):

На етапі зведення стін заливання виконується зверху у відкриту кладку. Компоненти, змішані в пістолеті, заливаються вниз порожнини, і, виділяючи газ, утворюють піну, яка щільно заповнює весь простір, нерівності та дефекти кладки швів. Процес повного заливання щілин контролюється візуально.

 

 

 

Утеплення будинку, в якому вже мешкають господарі (готова конструкція):

При заливанні ППУ в готові стіни технологічний процес передбачає буріння отворів діаметром 8-10 мм і кроком близько 600 мм в шаховому порядку. Заливання відбувається від низу до верху.

Підігріті компоненти під високим тиском подаються в камеру змішування, що знаходиться в пістолеті. Потім через трубку діаметром 8 мм суміш рівними порціями потрапляє до отворів у стіні. Зпінення починається через 18-20 секунд після змішування компонентів.

Пінополіуретан піднімається повільно, не створюючи суттєвого тиску в конструкції. Заповнення простору можна контролювати за допомогою суміжних з заливальним отворів і візуально, за допомогою технічного ендоскопу (мініатюрної камери). Залитий отвір закривається до закінчення реакції. По закінченні робіт, отвори повністю заповнені піною. Їх можна задекорувати розчином.

 

Технологія заливання ППУ має ряд переваг:

 

 •  Не має потреби в покритті додатковим захисним шаром (штукатурка і т.п.), оскільки матеріал в стіні ізольований від впливу ультрафіолету і механічних пошкоджень. Таким чином продовжується його термін служби;
 •  Не змінює зовнішній вигляд фасаду будівлі;
 •  Заповнює всі дефекти, що знаходяться в стінах (щілини, тріщини), додатково зміцнюючи їх;
 •  Процес займає мінімум часу - стандартний будинок, площею до 100кв.м утеплюється за одну робочу зміну;
 •  Процес заливання можна контролювати технічним ендоскопом (мініатюрної камерою);
 •  Роботи по заливанню і напиленню проводяться на обладнанні високого тиску, що вкрай важливо при виробництві ППУ (див. розділ Статті)

 

В цілому, теплоізоляція ППУ застосовується до всіх конструкцій, що мають порожнини, а результат роботи завжди виправдовує витрати часу і коштів.

Ціни на утеплення заливним ППУ:

Види послуг Товщина прошарку, см Вартість, кв.м
    щільність 15-20кг/куб.м щільність 35-40кг/куб.м
Утеплювання цегляних стін, гіпсокартонних конструкцій, перегородок, перекриттів, інших конструкцій до 5 включно  175  350
Вартість кожного наступного 1см більше 5 35 70
Транспортні витрати, грн/км 10
Мінімльна заявка складає 10 000грн + транспортні витрати

 

Залишились запитання?

Дзвоніть, ми з радістю дамо відповіді на них!

+380 (95) 000-01-57

+380 (96) 000-01-57

 

Переваги
img

Висока якість матеріалу

img

Досвід роботи більше 15 років

img

Професійне обладнання

img

Комплексний підхід до утеплення

img

Доступні ціни

img

Надійність

img
Ми подбаємо про тепло та затишок Вашої оселі!