Утеплення стін напиленням пінополіуретану

На сьогоднішній день одним із найефективніших і економічно вигідних теплоізоляційних матеріалів є пінополіуретан.

 

Утеплення стін напиленням пінополіуретану

На сьогоднішній день одним із найефективніших і економічно вигідних теплоізоляційних матеріалів є пінополіуретан.

Пінополіуретан – це легкий та міцний матеріал з чудовими теплоізоляційними властивостями. Він являє собою комірчасту пінну масу, в якій здебільш присутня газоподібна речовина (від 85% до 90%) з дуже низькою теплопровідністю. А самі комірки складаються із поліуретану. Саме така структура робить ППУ одним із кращих матеріалів для утеплення стін з середини та ззовні будівлі.

Чим краще утеплити будинок з середини? Наша відповіль – пінополіуретаном! Адже даний матеріал не тільки чудово утримує тепло, але і практично не пропускає вологу і пар. Йому не лякає ні корозія, ні різноманітні агресивні хімічні речовини. А його легка вага і міцність зберігають тонку конструкцію від деформацій.

Іноваційний ППУ можна наносити двома способами – заливання у проміжки і напилення на поверхню. Він з легкістю покриває конструкції будь-якої складності і форми, створюючи при цьому суцільний шар якісної ізоляції з високим рівнем вологостійкості і захисту від корозії.

 

Основні технічні характеристики ППУ

 

Параметри

Мінімальні і максимальні значення

Теплопровідність , Вт/м на Кельвін

0,019 - 0,035

Щільність, кг/м

от 8 до 80

Напруга, при якому матеріал починає руйнуватися, МПа

при стискуванні від 0,15 до 1,0

при вигині від 0,35 до 1,9

Водопоглинання, % від об’єму

от 1,0 до 5,0

Група горючості матеріалу

ГОСТ-12.1.044 (важкогорючі)

 

На сьогоднішній день різноманітні види пінополіуретану користуються великим попитом, адже вони чудово справляються з задачами і достатньо довговічні. Даний матеріал широко використовується в різних областях будівельної індустрії (від житлових будинків до промислових споруд і установок). Його можна застосовувати не тільки на стадії будівництва споруди, а й під час капітального ремонту. Ми пропонуємо вам утеплення стін ППУ методом напилення як з середини, так і ззовні будівлі. Завдячуючи тому, що матеріал виготовляється прямо на обє׳кті, всі роботи по ізоляції проходять достатньо швидко.

Для того, щоб отримати якісний пінополіуретан ми використовуємо унікальне обладнання, в якому проходить хімічна реакція синтезу полімеру і його спінення. Після чого отримана речовина подається під високим тиском по шлангу і розпилюється. За рахунок своєї чудової адгезії, ППУ «липне» практично до будь-яких поверхонь.

Утеплення пінополіуретаном: покроковий процес:

 

 1. Перед тим як розпочати роботу з теплоізоляції стін необхідно підготувати поверхню. Очистити її від всіх елементів старого покриття, що відшаровуються, бруду, іржі і т.п. Всі дефекти повинні бути ретельно зачищені і видалені.
 1. Після всіх підготовчих робіт бригада приступає до виробництва матеріалу. Рідкі реагенти поміщаються до обладнання, де вони змішуються і зпінюються. Температура реакційної суміші 20-25 °С.
 2. Далі, отриманий теплоізоляційний матеріал, розпилюється на підготовлену стіну. Цей процес проходить за допомогою розпылюючого пістолету, через який ППУ подається під високим тиском.
 3. Рекомендована відстань між пістолетом і субстратом 0,2-0,4метри. При цьому тиск повітря повинен бути в діапазоні 3-4 Мпа.
 4. Матеріал наноситься шарами під кутом від 0 до 70 градусів. За один підхід товщина покриття пінополіуретану не повинна бути більше 5-10 міліметрів.
 5. Процес розпилення продовжується до тих пір, поки не буде досягнута оптимальна товщина шару. Для хорошої теплоізоляції достатньо 25 міліметрів матеріала.
 6. Швидкість затвердіня ППУ складає близько 30-40 секунд.
 7. Після повного висихання матеріала можна переходити до інших окремих робіт.

Теплоізоляція за допомогою напилення пінополіуретану з середини приміщення може виконуватися і в зимовий період (температурний режим навколишнього середовища, при роботі з ППУ повинен бути від +15 градусів). Якщо ізоляція стін проходить ззовні, то є деякі нюанси, які слід додатково відмітити. При випадінні опадів (дощ/сніг) безпосередньо на піну, час висихання може затягнутися, оскільки цей ізоляційний матеріал практично не нагрівається на сонці.

Компанія «Інстрой» пропонує вам свої послуги з теплоізоляції стін ППУ – кращий варіант для утеплення будинку або квартири. Наш професіоналізм та унікальні властивості пінополіуретану дозволяють гарантувати нашим клієнтам 100% результат!

_______________________________________________________________________

Неперевершені характеристики матеріала ППУ:

 •  має найменший показник теплопровідності;
 •  чудова адгезія дозволяє наносити його на будь-які поверхні;
 •  не вбирає вологу і не пропускає пар;
 •  протидіє появі грибку та плісняви;
 •  при утеплені не потрібно використовувати додаткові кріплення;
 •  після затвердіння утворюється безшовний шар без «містків холоду» і стиків;
 •  невелика вага, міцність і надійність;
 •  довгий експлуатаційний період.

            

                Товщина утеплення пінополіуретаном, в порівнянні з іншими утеплювачами:

 

 

 Ціни на утеплення пінополіуретаном:

 

Щільність, кг/куб.м Область застосування Ціна, грн/куб.м при площі до 50кв.м Ціна, грн/куб.м при площі від 51-100кв.м Ціна, грн/куб.м при площі 100-200кв.м Ціна, грн/куб.м при площі 200-500кв.м Ціна, грн/куб.м при площі більше 500кв.м
15 Внутрішні роботи 2 950,00 2 800,00 2 700,00 2 600,00 договірна
40 Внутрішні/зовнішні роботи 6 340,00 6 100,00 5 950,00 5 600,00
60 Покрівельне утеплення ззовні 8 450,00 8 200,00 8 100,00 7 600,00
Транспортні витрати, грн/км 10
Додаткові послуги:
Виїзд спеціаліста для огляду об'єкта, грн 200+транспортні витрати (3,50 грн/км)
Підготовчі роботи обговорюються додотково

Залишились запитання?

Дзвоніть, ми з радістю дамо на них відповіді!

+380 (95) 000-01-57

+380 (96) 000-01-57

Переваги
img

Висока якість матеріалу

img

Досвід роботи більше 15 років

img

Професійне обладнання

img

Комплексний підхід до утеплення

img

Доступні ціни

img

Надійність

img
Ми подбаємо про тепло та затишок Вашої оселі!