Утеплення стін напиленням пінополіуретану

На сьогоднішній день одним з найбільш ефективних і економічно вигідних теплоізоляційних матеріалів є пінополіуретан.

Пінополіуретан – це легкий та міцний матеріал з відмінними теплоізоляційними властивостями. Він являє собою пінисту масу, в якій переважає газоподібна речовина (від 85% для 90%) з дуже низькою теплопровідністю. А самі осередки складаються з поліуретану. Саме така структура робить ППУ одним з кращих матеріалів для утеплення стін зсередини і зовні.

Чим краще утеплити будинок зовні? Наша відповідь – пінополіуретаном! Адже цей матеріал не тільки чудово утримує тепло, а й практично не пропускає вологу і пар. Йому нестрашні ні корозія, ні різні агресивні хімічні речовини. А його легка вага і міцність уберігають тонку конструкцію від деформацій.

Основні технічні характеристики ППУ

Параметри

Мінімальні і максимальні значення

Теплопровідність , Вт/м на Кельвін

0,019 - 0,035

Щільність, кг/м

от 8 до 80

Напруга, при якому матеріал починає руйнуватися, МПа

при стискуванні від 0,15 до 1,0

при вигині від 0,35 до 1,9

Водопоглинання, % від об’єму

от 1,0 до 5,0

Група горючості матеріалу

ГОСТ-12.1.044 (важкогорючі)

 

На сьогоднішній день різні види пінополіуретану користуються величезним попитом, адже вони чудово справляється з поставленими завданнями і досить довговічні. Даний матеріал широко використовується в різних областях будівельної індустрії (від житлових будинків до промислових споруд і установок). Його можна застосовувати не тільки на стадії будівництва будівлі, а й під час капітального ремонту. Ми пропонуємо вам утеплення стін ППУ методом напилення як всередині, так і зовні будівлі. Завдяки тому, що матеріал виготовляється прямо на об'єкті, всі роботи по ізоляції відбуваються досить швидко.

Для того щоб отримати якісний пінополіуретан ми використовуємо унікальне обладнання, в якому відбувається хімічна реакція синтезу полімеру і його спінювання. Після чого отримана речовина подається під високим тиском по шлангу і розпорошується. За рахунок своєї чудової адгезії ППУ «прилипає» до практично будь-яких поверхонь.

Утеплення пінополіуретаном: покроковий процес

  1. Перед тим як почати роботу по теплоізоляції стін необхідно підготувати поверхню. Очистити її від всіх відшаровуючих елементів старого покриття, бруду, іржі і т.п. Всі дефекти повинні бути ретельно зачищені і видалені.
  2. Після всіх підготовчих робіт бригада приступає до виробництва матеріалу. Рідкі реагенти поміщаються в установку, де вони змішуються і спінюються. Температура реакційної суміші 20-25 °С.
  3. Далі отриманий теплоізоляційний матеріал розпорошується на підготовлену стіну. Цей процес відбувається за допомогою розпилювального пістолета, через який ППУ подається під високим тиском.
  4. Рекомендована відстань між пістолетом і субстратом 0,2-0,4 метра. При цьому тиск повітря повинно бути в межах 3-4 МПа.
  5. Матеріал наноситься шарами під кутом від 0 до 70 градусів. За один підхід товщина покриття пінополіуретану не повинна бути більше 5-10 міліметрів.
  6. Процес розпилення триває до тих пір, поки не буде досягнута оптимальна товщина шару. Для хорошої теплоізоляції досить 25 міліметрів матеріалу.
  7. Швидкість затвердіння ППУ становить приблизно 30-40 секунд.
  8. Після повного висихання матеріалу можна приступати до інших оздоблювальних робіт.

Теплоізоляція за допомогою напилення пінополіуретану зсередини приміщення може проводитися і в зимовий період (температурний режим навколишнього середовища при роботі ППУ повинен бути від +15 градусів). Якщо ізоляція стін відбувається зовні то є деякі нюанси, які слід додатково зазначити. При випаданні опадів (дощ/сніг) безпосередньо на піну час висихання може затягнутися, оскільки цей ізоляційний матеріал практично не нагрівається на сонці.

Компанія «Інстрой» пропонує вам свої послуги з теплоізоляції стін ППУ – кращий варіант для утеплення будинку або квартири. Наш професіоналізм і унікальні властивості пінополіуретана дозволяють гарантувати нашим клієнтам 100% результат!

Переваги

Висока якість матеріалу

Досвід роботи більше 12 років

Професійне обладнання

Комплексний підхід до утеплення

доступні ціни

Надійність

Ми подбаємо про тепло та затишок Вашої оселі!