Утеплення стін напиленням пінополіуретану

На сьогоднішній день одним з найбільш ефективних і економічно вигідних теплоізоляційних матеріалів є пінополіуретан.

Пінополіуретан – це легкий та міцний матеріал з відмінними теплоізоляційними властивостями. Він являє собою пінисту масу, в якій переважає газоподібна речовина (від 85% для 90%) з дуже низькою теплопровідністю. А самі осередки складаються з поліуретану. Саме така структура робить ППУ одним з кращих матеріалів для утеплення стін зсередини і зовні.

Чим краще утеплити будинок зовні? Наша відповідь – пінополіуретаном! Адже цей матеріал не тільки чудово утримує тепло, а й практично не пропускає вологу і пар. Йому нестрашні ні корозія, ні різні агресивні хімічні речовини. А його легка вага і міцність уберігають тонку конструкцію від деформацій.

Основні технічні характеристики ППУ

Параметри

Мінімальні і максимальні значення

Теплопровідність , Вт/м на Кельвін

0,019 - 0,035

Щільність, кг/м

от 8 до 80

Напруга, при якому матеріал починає руйнуватися, МПа

при стискуванні від 0,15 до 1,0

при вигині від 0,35 до 1,9

Водопоглинання, % від об’єму

от 1,0 до 5,0

Група горючості матеріалу

ГОСТ-12.1.044 (важкогорючі)

 

На сьогоднішній день різні види пінополіуретану користуються величезним попитом, адже вони чудово справляється з поставленими завданнями і досить довговічні. Даний матеріал широко використовується в різних областях будівельної індустрії (від житлових будинків до промислових споруд і установок). Його можна застосовувати не тільки на стадії будівництва будівлі, а й під час капітального ремонту. Ми пропонуємо вам утеплення стін ППУ методом напилення як всередині, так і зовні будівлі. Завдяки тому, що матеріал виготовляється прямо на об'єкті, всі роботи по ізоляції відбуваються досить швидко.

Для того щоб отримати якісний пінополіуретан ми використовуємо унікальне обладнання, в якому відбувається хімічна реакція синтезу полімеру і його спінювання. Після чого отримана речовина подається під високим тиском по шлангу і розпорошується. За рахунок своєї чудової адгезії ППУ «прилипає» до практично будь-яких поверхонь.

Утеплення пінополіуретаном: покроковий процес

  1. Перед тим як почати роботу по теплоізоляції стін необхідно підготувати поверхню. Очистити її від всіх відшаровуючих елементів старого покриття, бруду, іржі і т.п. Всі дефекти повинні бути ретельно зачищені і видалені.
  2. Після всіх підготовчих робіт бригада приступає до виробництва матеріалу. Рідкі реагенти поміщаються в установку, де вони змішуються і спінюються. Температура реакційної суміші 20-25 °С.
  3. Далі отриманий теплоізоляційний матеріал розпорошується на підготовлену стіну. Цей процес відбувається за допомогою розпилювального пістолета, через який ППУ подається під високим тиском.
  4. Рекомендована відстань між пістолетом і субстратом 0,2-0,4 метра. При цьому тиск повітря повинно бути в межах 3-4 МПа.
  5. Матеріал наноситься шарами під кутом від 0 до 70 градусів. За один підхід товщина покриття пінополіуретану не повинна бути більше 5-10 міліметрів.
  6. Процес розпилення триває до тих пір, поки не буде досягнута оптимальна товщина шару. Для хорошої теплоізоляції досить 25 міліметрів матеріалу.
  7. Швидкість затвердіння ППУ становить приблизно 30-40 секунд.
  8. Після повного висихання матеріалу можна приступати до інших оздоблювальних робіт.

Теплоізоляція за допомогою напилення пінополіуретану зсередини приміщення може проводитися і в зимовий період (температурний режим навколишнього середовища при роботі ППУ повинен бути від +15 градусів). Якщо ізоляція стін відбувається зовні то є деякі нюанси, які слід додатково зазначити. При випаданні опадів (дощ/сніг) безпосередньо на піну час висихання може затягнутися, оскільки цей ізоляційний матеріал практично не нагрівається на сонці.

Компанія «Інстрой» пропонує вам свої послуги з теплоізоляції стін ППУ – кращий варіант для утеплення будинку або квартири. Наш професіоналізм і унікальні властивості пінополіуретана дозволяють гарантувати нашим клієнтам 100% результат!

Переваги
img

Висока якість матеріалу

img

Досвід роботи більше 12 років

img

Професійне обладнання

img

Комплексний підхід до утеплення

img

доступні ціни

img

Надійність

img
Ми подбаємо про тепло та затишок Вашої оселі!