Утеплення промислових будівель піноізолом

Всі промислові будівлі, як відомо, піддаються несприятливих погодних умов, влітку це спека і сонце, а взимку - мороз і сніг. Все це негативно позначається на мікрокліматі усередині будівлі і призводить до появи цвілі, грибка і значних витрат на опалення або кондиціонування приміщення. Тому питання про теплоізоляцію промислових будівель вимагає особливої уваги.

Всі промислові будівлі, як відомо, піддаються несприятливих погодних умов, влітку це спека і сонце, а взимку - мороз і сніг. Все це негативно позначається на мікрокліматі усередині будівлі і призводить до появи цвілі, грибка і значних витрат на опалення або кондиціонування приміщення. Тому питання про теплоізоляцію промислових будівель вимагає особливої ​​уваги.

У розмаїтті матеріалів досить непросто знайти відповідний утеплювач. Він повинен поєднувати в собі властивості тепло- і звукоізоляції, бути ефективним, зносостійким і довговічним. Всіма цими характеристиками володіє рідкий пінопласт. Піноізол дозволяє утеплити будь-який промисловий об'єкт і при цьому суттєво заощадити кошти, так як він дешевше багатьох інших утеплювачів і здатний значно зменшити витрати на опалення. А його консистенція дає можливість утеплити не тільки будівля на стадії будівництва, але і вже здане в експлуатацію.

Піноізол як матеріал для утеплення є цінною знахідкою для фермерів. В даному матеріалі, на відміну від інших утеплювачів, гризуни не живуть, що допоможе вирішити актуальне питання боротьби з мишами.

Неймовірні властивості піноізолу?

 • Відмінний тепло і шумоізолятор.

Він має низьку теплопровідність і за коефіцієнтом опору перевершує інші утеплювачі. А здатність поглинати звукові хвилі доходить до 75%.

 • Пожежобезпечний. Рідкий пінопласт не горить і не підтримує поширення вогню.
 • Паропроникний і гігроскопічний. Завдяки даним властивостям знижується ймовірність появи цвілі і грибка на стінах приміщення.
 • Не піддається впливу мікроорганізмів і шкідників.

Цей матеріал є досить несприятливим середовищем для проживання гризунів, тарганів, бактерій та інших організмів.

 • Легкий. Утеплення даним матеріалом не несе велике навантаження на конструкцію будівлі, так як його щільність становить 15 - 20 кг / м³.
 • Чималий термін експлуатації. Період експлуатації піноізола становить понад 50 років і не вимагає постійного оновлення.
 • Екологічно чистий. Використання цього матеріалу не шкодить здоров'ю людини, при роботі з ним не виділяються токсичні речовини і запахи.

Всі ці переваги роблять піноізол відмінним засобом для теплоізоляції, а компанія «Інстрой» допоможе утеплити промислові будівлі такі як: складські приміщення, ангари, цехи, бокси, гаражі, холодильні та сушильні камери, всілякі сховища, тощо. Даний спосіб утеплення дозволить знизити витрати енергії і стабілізувати температурний режим в приміщенні.

   Чому піноізол?                        

 •      Відмінні звуко- і теплоізоляційні властивості;
 •      Не підтримує горіння;
 •      Є екологічно чистим матеріалом;
 •      В ньому не заводяться гризуни та інші шкідники;
 •      Дозволить суттєво економити на опаленні.

 

Досить переплачувати за опалення!

Почніть жити з комфортом – вибирайте піноізол для утеплення свого житла.

 

 Чому варто вибрати нас

ü  Професійне обладнання

ü  Досвід роботи 11 років

ü  Документальна гарантія якості

ü  Екологічно чистий сертифікований матеріал

ü  Лояльна цінова політика

 

4 простих кроки до теплого дому

 1. Консультація і попередній розрахунок по телефону
 2. Виїзд консультанта на об'єкт
 3. Утеплення рідким пінопластом (пензлем)
 4. Ви отримуєте теплий і затишний будинок

 

Залишилися питання?

Телефонуйте, ми з радістю на них відповімо!

+380 (95) 000-01-57

+380 (96) 000-01-57

Переваги
img

Висока якість матеріалу

img

Досвід роботи більше 15 років

img

Професійне обладнання

img

Комплексний підхід до утеплення

img

Доступні ціни

img

Надійність

img
Ми подбаємо про тепло та затишок Вашої оселі!