Утеплення промислових будівель піноізолом

Всі промислові будівлі, як відомо, піддаються несприятливих погодних умов, влітку це спека і сонце, а взимку - мороз і сніг. Все це негативно позначається на мікрокліматі усередині будівлі і призводить до появи цвілі, грибка і значних витрат на опалення або кондиціонування приміщення. Тому питання про теплоізоляцію промислових будівель вимагає особливої уваги.

Всі промислові будівлі, як відомо, піддаються несприятливих погодних умов, влітку це спека і сонце, а взимку - мороз і сніг. Все це негативно позначається на мікрокліматі усередині будівлі і призводить до появи цвілі, грибка і значних витрат на опалення або кондиціонування приміщення. Тому питання про теплоізоляцію промислових будівель вимагає особливої ​​уваги.

У розмаїтті матеріалів досить непросто знайти відповідний утеплювач. Він повинен поєднувати в собі властивості тепло- і звукоізоляції, бути ефективним, зносостійким і довговічним. Всіма цими характеристиками володіє рідкий пінопласт. Піноізол дозволяє утеплити будь-який промисловий об'єкт і при цьому суттєво заощадити кошти, так як він дешевше багатьох інших утеплювачів і здатний значно зменшити витрати на опалення. А його консистенція дає можливість утеплити не тільки будівля на стадії будівництва, але і вже здане в експлуатацію.

Піноізол як матеріал для утеплення є цінною знахідкою для фермерів. В даному матеріалі, на відміну від інших утеплювачів, гризуни не живуть, що допоможе вирішити актуальне питання боротьби з мишами.

Неймовірні властивості піноізолу?

 • Відмінний тепло і шумоізолятор.

Він має низьку теплопровідність і за коефіцієнтом опору перевершує інші утеплювачі. А здатність поглинати звукові хвилі доходить до 75%.

 • Пожежобезпечний. Рідкий пінопласт не горить і не підтримує поширення вогню.
 • Паропроникний і гігроскопічний. Завдяки даним властивостям знижується ймовірність появи цвілі і грибка на стінах приміщення.
 • Не піддається впливу мікроорганізмів і шкідників.

Цей матеріал є досить несприятливим середовищем для проживання гризунів, тарганів, бактерій та інших організмів.

 • Легкий. Утеплення даним матеріалом не несе велике навантаження на конструкцію будівлі, так як його щільність становить 15 - 20 кг / м³.
 • Чималий термін експлуатації. Період експлуатації піноізола становить понад 50 років і не вимагає постійного оновлення.
 • Екологічно чистий. Використання цього матеріалу не шкодить здоров'ю людини, при роботі з ним не виділяються токсичні речовини і запахи.

Всі ці переваги роблять піноізол відмінним засобом для теплоізоляції, а компанія «Інстрой» допоможе утеплити промислові будівлі такі як: складські приміщення, ангари, цехи, бокси, гаражі, холодильні та сушильні камери, всілякі сховища, тощо. Даний спосіб утеплення дозволить знизити витрати енергії і стабілізувати температурний режим в приміщенні.

   Чому піноізол?                        

 •      Відмінні звуко- і теплоізоляційні властивості;
 •      Не підтримує горіння;
 •      Є екологічно чистим матеріалом;
 •      В ньому не заводяться гризуни та інші шкідники;
 •      Дозволить суттєво економити на опаленні.

 

Досить переплачувати за опалення!

Почніть жити з комфортом – вибирайте піноізол для утеплення свого житла.

 

 Чому варто вибрати нас

ü  Професійне обладнання

ü  Досвід роботи 11 років

ü  Документальна гарантія якості

ü  Екологічно чистий сертифікований матеріал

ü  Лояльна цінова політика

 

4 простих кроки до теплого дому

 1. Консультація і попередній розрахунок по телефону
 2. Виїзд консультанта на об'єкт
 3. Утеплення рідким пінопластом (пензлем)
 4. Ви отримуєте теплий і затишний будинок

 

Залишилися питання?

Телефонуйте, ми з радістю на них відповімо!

+380 (95) 000-01-57

+380 (96) 000-01-57

Переваги

Висока якість матеріалу

Досвід роботи більше 12 років

Професійне обладнання

Комплексний підхід до утеплення

доступні ціни

Надійність

Ми подбаємо про тепло та затишок Вашої оселі!