Утеплення мансарди заливальним пінополіуретаном

Підпокрівельний простір приватних будинків і котеджів найчастіше грає роль «домашньої підсобки», не придатною для житла: взимку в ній холодно, влітку - жарко. Причина криється у відсутності якісної ізоляції горища від зовнішнього середовища.

Підпокрівельний простір приватних будинків і котеджів найчастіше грає роль «домашньої підсобки», не придатною для житла: взимку в ній холодно, влітку - жарко. Причина криється у відсутності якісної ізоляції горища від зовнішнього середовища. Як правило, у горищного приміщення немає капітальних стін, здатних зберігати в ньому комфортний мікроклімат, замість них - лише тонкий шар покрівлі, що примикає до стін будівлі. Крім того, дах заміського будинку може бути як двосхилим, так і зі складною геометрією - красивою, але вразливою: безліч щілин, вигинів і виступів в дуеті з нещільним приляганням покрівельного матеріалу сприяють збільшенню тепловтрат горища.

Як утеплити мансарду, перетворивши її з нежитловий підсобки в затишне приміщення під дитячу, робочий кабінет або комфортну зону відпочинку, непробивну для морозу і літньої спеки? Як показує практика, теплоізоляція мансардного поверху традиційним утеплювачем - мінватою або пінопластом, малоефективна. Так, вони доступні в ціні, однак дізнайтеся їх головні недоліки:

 • безшовна теплоізоляція мансардного поверху неможлива - зазори і щілини для холоду гарантовані;
 • перед монтажем вимагають додаткових витрат на пристрій гідро- і пароізоляції;
 • схильні до гниття і появі цвілі в разі потрапляння вологи і водяної пари;
 • відносно малий термін служби, який безпосередньо залежить від умов експлуатації і якості монтажу.

 

Зауважте, що купуючи традиційний утеплювач для мансарди зсередини дерев'яного будинку, ви платите не тільки за матеріал - бюджет також витрачається на його доставку та монтаж. Як тоді зробити утеплення мансарди зсередини всього один раз, забувши про проблеми на довгі роки?

Теплоізоляція мансарди ППУ - якість без компромісів

Утеплення мансарди пінополіуретаном - сучасна альтернатива конкурентним матеріалам. Не в ціні - у властивостях, енергоефективності, надійності і довговічності. Невисокі трудовитрати на монтаж утеплювача вигідно доповнюють унікальні можливості уретанової піни.

ППУ і потенційні конкуренти

Утеплювач

Теплопровідність

Вт/м•К

Горючість

Водопогл.

% від об’єму

Паропроникність

мг/м*ч*Па

Термін служби,

років

ППУ

0,027–0,029

Г3, Г4

2

0,02

50

Піноізол

0,035–0,038

Г2

≈ 18

0,21–0,24

50

Полістирол

0,04–0,042

Г1

3

0,03

≈ 15

Мінвата

0,046

НГ

1,5

0,49–0,6

3–8

 

Характеристики пінополіуретану одні з кращих: найнижча теплопровідність, висока вогнестійкість (до 150 °C) і крихітна паропроникність. Цей ізолятор назавжди убезпечить горище від конденсату. Ультрафіолет - єдиний ворог для ППУ, однак під декоративною обробкою безшовний утеплювач вірно прослужить заявлений термін.

9 причин утеплити мансарду ППУ

 1. Екологічна чистота і нешкідливість.
 2. Не горить, абсолютно пожежобезпечний утеплювач.
 3. Бездоганний звукоізоляційний матеріал для мансарди.
 4. Утворює міцний монолітний шар без шансів для холоду.
 5. Працює відразу в трьох напрямках - як тепло, паро- і гідроізолятор.
 6. Рекордна довговічність і стабільність ущільнюючих властивостей (не менше 30 років).
 7. Не схильний до цвілі і бактерій, не є привабливим для гризунів та інших шкідників.
 8. Технологічність - утеплення даху мансарди пінополіуретаном проводиться швидко, незалежно від складності рельєфів.
 9. Тонкий шар ППУ ізоляції (3-5 см) по ефективності не поступається «товстим» плитковим або мінераловатним утеплювачам.

На вибір клієнта кілька варіантів теплоізоляції горища ППУ. Один з них - утеплення мансардного поверху пінополіуретаном методом заливки, що дозволяє виконати ізоляцію мансарди, яка будується, так і готової та відремонтованої конструкції - без виснажливого капремонту і пошкодження обробки. У разі вибору традиційних ізоляторів, зробити подібне неможливо.

Заливка ППУ - коротко про головне

Для заповнення пустот між покрівлею і внутрішньою обробкою мансарди заливальним ППУ використовується откритоячеїста поліуретанова піна зниженої щільності. Чому?

ü  Легка - не перевантажує кроквяну систему будинку.

ü  Низька щільність утеплювача не «тисне» на внутрішню обробку, виключаючи її руйнування або пошкодження.

ü  Володіє «відстрочкою старту» - після заливки розширюється не відразу (через 20-30 с), щоб матеріал встиг досягти нижньої точки міжстінових пустот, герметично і рівномірно їх заповнивши після спінювання.

ü  «Дихаючий» утеплювач - структура ППУ з відкритою ячейкою дозволяє створити вентильоване горище, захищене від впливу ззовні, але з природним і комфортним мікрокліматом всередині.

ü  Потужна адгезія - намертво прилипає практично до будь-якої будівельної поверхні, заповнюючи в ній будь-які щілини, тріщини і дефекти, утворюючи надійне утеплення даху мансарди пінополіуретаном. Монолітний шар, який він утворює на стиках горищного даху зі стінами, наглухо перекриває будь-які містки холоду.

Технологія утеплення мансарди ППУ

Теплоізоляція горища пінополіуретаном методом заливки виконується під гіпсокартон через крихітні отвори (діаметром всього 8 мм!), що просвердлюються в шаховому порядку з розрахунку 1 отвір/1 ​​м². Для заливки утеплювача (товщина шару 5-10 см) ми застосовуємо професійне обладнання американського бренду «Graco» - апарат високого тиску з завидною продуктивністю, якою легко управляти завдяки наявності точного регулювання потужності тиску.

 • Утеплення житлової мансарди

Якщо у вас облаштована мансарда, але використовувати її як повноцінну кімнату через холод або спеку дуже незручно, теплоізоляція ППУ не зашкодить її ремонту: після закінчення робіт отвори легко закладаються. Потім, якщо гіпсокартон під фарбування - воно оновлюється, якщо під шпалери - відігнуті їх краєчки приклеюються на місце. Ніхто нічого не помітить!

 • Теплоізоляція споруджуваної мансарди

Якщо горище тільки будується, і його внутрішня обшивка виконана з гіпсокартону, в ньому також просвердлюються маленькі отвори і відбувається заливка ППУ. Щоб гранично знизити тепловтрати горища і будинку в цілому, рекомендується виконати утеплення, крім даху, стін мансарди пінополіуретаном, і підлоги: горищне приміщення буде в «тепловому коконі», захищеному від будь-яких перепадів температур.

В обох випадках, пінополіуретан заливається поступово - знизу-вгору. Після того, як він спіниться (збільшується в об'ємі до 80 разів) і підніметься, заповнивши рівень, переходять до наступних отворів. Процедура виконується до тих пір, поки порожнина буде остаточно залита ППУ, який повністю затвердіє рівно через добу.

Схема роботи з клієнтом

По прибуттю на об'єкт, фахівці компанії «Інстрой» зроблять попередній прорахунок квадратури мансарди. Потім, в обумовлені терміни, приїде бригада монтажників з обладнанням і матеріалом. Пам'ятайте, що доставка ППУ і його заливка вже входить у вартість утеплення 1 м² приміщення.

З вашого боку потрібно злегка підготувати горище перед початком робіт: якщо є меблі - краще винести, вікна та двері накрити. Це необхідно через високу адгезію ППУ - прилипне, нічого не вдієш! У всьому іншому довіртеся професіоналам - і завжди живіть тепло!

Види послуг Товщина прошарку, см Вартість, кв.м
    щільність 15-20кг/куб.м щільність 35-40кг/куб.м
Утеплювання цегляних стін, гіпсокартонних конструкцій, перегородок, перекриттів, інших конструкцій до 5 включно  175  350
Вартість кожного наступного 1см більше 5 35 70
Транспортні витрати, грн/км 10
Мінімльна заявка складає 10 000грн + транспортні витрати
Переваги
img

Висока якість матеріалу

img

Досвід роботи більше 15 років

img

Професійне обладнання

img

Комплексний підхід до утеплення

img

Доступні ціни

img

Надійність

img
Ми подбаємо про тепло та затишок Вашої оселі!