Утеплення мансарди напилюваним пінополіуретаном

Ви можете сміливо стверджувати: «Мій дім - моя фортеця», якщо він - грізна перешкода не тільки стороннім особам, а й будь-якої погоді. Для почуття комфорту і захищеності, виконати другу умову не менш важливо, ніж першу. При цьому, теплоізоляція мансардного поверху - основний аспект грамотного утеплення всього будинку, адже тепловтрати через покрівлю складають як мінімум 25%.

Ви можете сміливо стверджувати: «Мій дім - моя фортеця», якщо він - грізна перешкода не тільки стороннім особам, а й будь-якої погоді. Для почуття комфорту і захищеності, виконати другу умову не менш важливо, ніж першу. При цьому, теплоізоляція мансардного поверху - основний аспект грамотного утеплення всього будинку, адже тепловтрати через покрівлю складають як мінімум 25%.

Причина в тому, що мансарда межує безпосередньо з покрівлею - двосхилою або фігурною, що примикає до стін будівлі. Не утеплений, тонкий дах є головним джерелом підвищеної вологості, холоду або спеки всередині горищного приміщення: будь-які перепади температур моментально позначаються на мікрокліматі горища. Практика доводить, що капітально вирішити проблему не можна традиційними ізоляторами - рулонними або плитковими, оскільки вони не здатні на 100% -ву герметизацію горищного приміщення. Найбільш це виражено в важкодоступних місцях горища: на стиках покрівлі зі стінами будинку, що призводить до виникнення нескінченних містків холоду, крізь які проникає мороз і втрачається тепло.

Мінуси традиційного утеплювача

  • додатковий пристрій пароізоляції, щоб в утеплювач не потрапив конденсат зсередини приміщення;
  • неправильне укладання гідроізоляційної плівки призведе до руйнування утеплювача: накопичення в ньому вологи, появі цвілі, гниття;
  • обмежений термін служби без втрати властивостей, на який сильно впливає якість укладання і кліматичні умови.

Утеплення мансарди - сучасний підхід

Компанія «Інстрой» пропонує готове рішення, як утеплити мансарду зсередини - методом напилення ППУ. Спосіб відносно новий, але самий практичний і енергоефективний: при його використанні досягається повністю герметична, безшовна теплоізоляція мансардного поверху. Поліурітанова піна грає роль 4-х матеріалів одночасно:

  1. працює як звукоізоляційний матеріал для мансарди;
  2. виконує функцію гідроізолятора;
  3. є відмінним пароізолятором;
  4. утеплює приміщення.

ППУ і конкуренти - порівняння властивостей утеплювачів

Параметри

ППУ

Піноізол

Мін. вата

Пінопласт

Теплопровідність,

Вт/м•К

0,027–0,029

0,035–0,038

0,046

0,04–0,042

Пожежна безпека, класс горючості

Г3, Г4

Г2

НГ

Г1

Паропроникність, мг/м*ч*Па

0,02

0,21–0,24

0,49–0,6

0,03

Водопоглинання,   % від об’єму

2

18–20

1,5

3

Робоча температура,

°C

−160…+150

−50…+120

−40…+120

−100…+80

Довговічність,

років

50

50

3–8

15

 

Теплоізоляція мансарди ППУ - ідеальний варіант як для часткового, так і повного утеплення підпокрівельного простору. Якщо горище служить підсобкою, досить виконати утеплення перекриття, щоб захистити холодне приміщення від житлових кімнат знизу. У разі, коли мансарда - майбутня спальня, дитяча або затишна зона для сімейного відпочинку, слід зробити напилення ППУ по всьому контуру приміщення: виконати утеплення даху мансарди пінополіуретаном, стін і підлоги.

Чому обирають ППУ утеплювач

ü  Безпечний для екології та здоров'я.

ü  Висока вогнестійкість - до 180 °C.

ü  При напиленні утворює міцний монолітний шар ізоляції без стиків і швів.

ü  Зберігає стабільність та якість утеплення протягом усього терміну експлуатації.

ü  Не гниє, стійкий до бактерій, грибків і хімічних впливів, непридатний для життя гризунів.

ü  Бездоганна адгезія дозволяє без зусиль виконати утеплення мансарди зсередини методом напилення прямо «над головою».

ü  Високотехнологічний - роботи проводяться швидко, незалежно від геометрії покрівлі, важкодоступних стиків і порожнеч горища.

ü  Дозволяє виконати утеплення мансарди зсередини в зимовий період, якщо температура навколишнього середовища в межах 15 °C.

Практична сторона утеплення ППУ

Жорсткий утеплювач для мансарди зсередини дерев'яного будинку, з закрито-ячеїстою структурою, щільність якої складає 45-50 кг/м³ - кращий варіант при використанні методу напилення ППУ. Він дозволяє зробити утеплення швидко, якісно і без зайвих витрат. Робочим інструментом виступає апарат високого тиску «Graco» - професійне американське обладнання, яке відрізняється високою продуктивністю і точним регулюванням потужності тиску.

Варто відзначити, що наднизька теплопровідність ППУ не вимагає нанесення товстого шару ізоляції: достатньо 3-5 см, щоб забезпечити якісне утеплення. Необхідна товщина теплоізоляційного шару визначається заздалегідь, і нарощується поступово: після застигання першого шару наносяться наступні. Таким чином, утеплення пінополіуретаном мансардного поверху методом напилення дозволяє сформувати оптимальний шар утеплювача.

Технологія процесу

  • На поверхню перекриття ППУ напилюється між лагами (рухами зліва-направо, або в зворотній бік).
  • Між стропилами покрівлі утеплювач наноситься в напрямку знизу-вгору - монолітний шар ППУ зливається з каркасом даху в одне ціле, не навантажуючи покрівлю, а навпаки - додатково зміцнює її.
  • Заповнюються всі зазори і щілини між стиками, опорними елементами стін.

При нанесенні жорсткий ППУ спінюється швидко - через 6-12 сек. збільшується в 30 разів, заповнює всі порожнечі, надійно герметизує отвори мансардних вікон, попереджаючи випадання конденсату, утворює всюди рівну, міцну і безшовну поверхню. Симфонія тепла і затишку вам гарантована.

Етапи роботи з клієнтом

Прибувши на об'єкт, наш фахівець прорахує квадратуру мансарди і визначить необхідну товщину утеплювача. Потім, в зазначений термін, бригада монтажників з використанням професійного устаткування, виконає роботи по теплоізоляції. Доставка пінополіуретану і його напилення вже включена у вартість утеплення 1 м² мансарди.

З вашого боку, перед тим як утеплити мансарду всередині будинку, потрібно небагато: якщо в приміщенні є меблі і речі - винесіть їх, вікна та двері накрийте тканиною або плівкою. Адгезія ППУ дуже висока - «схоплюється» миттєво і намертво! У всьому іншому довіртеся нашим фахівцям - і завжди живіть з комфортом!

Ціни на утеплення:

Щільність, кг/куб.м Область застосування Ціна, грн/куб.м при площі до 50кв.м Ціна, грн/куб.м при площі від 51-100кв.м Ціна, грн/куб.м при площі 100-200кв.м Ціна, грн/куб.м при площі 200-500кв.м Ціна, грн/куб.м при площі більше 500кв.м
15 Внутрішні роботи 2 950,00 2 800,00 2 700,00 2 600,00 договірна
40 Внутрішні/зовнішні роботи 6 340,00 6 100,00 5 950,00 5 600,00
           
Транспортні витрати, грн/км 10
Додаткові послуги:
Виїзд спеціаліста для огляду об'єкта, грн 200+транспортні витрати (3,50 грн/км)
Підготовчі роботи обговорюються додотково
Переваги
img

Висока якість матеріалу

img

Досвід роботи більше 15 років

img

Професійне обладнання

img

Комплексний підхід до утеплення

img

Доступні ціни

img

Надійність

img
Ми подбаємо про тепло та затишок Вашої оселі!