Утеплення мансарди піноізолом

Заміський будинок - мрія кожної сім'ї: багато простору, не докучають сусіди, ви відчуваєте себе вільно і незалежно. Однак порушити комфорт під силу погодним умовам, якщо котедж недостатньо утеплений. Як правило, головне джерело холоду в будинку - мансардний поверх, через тонку покрівлю якого втрачається до 25% тепла.

Заміський будинок - мрія кожної сім'ї: багато простору, не докучають сусіди, ви відчуваєте себе вільно і незалежно. Однак порушити комфорт під силу погодним умовам, якщо котедж недостатньо утеплений. Як правило, головне джерело холоду в будинку - мансардний поверх, через тонку покрівлю якого втрачається до 25% тепла. Тому, утеплення даху мансарди - важлива складова грамотної теплоізоляції всього будинку і гарантія вашого комфорту.

Теплоізоляція мансардного поверху вимагає особливої ​​уваги, ніж капітальні стіни об'єкта. Двосхилий дах, або з красивою, але складною геометрією - слабкий захист горищного приміщення від атмосферних впливів. Відсутність монолітності, велика площа зіткнення із зовнішнім середовищем, не герметичні стики зі стінами будинку - одні з причин, чому на горищі мікроклімат диктується вулицею. Крім того, без теплозахисту відбувається величезний перепад температур між внутрішньою і зовнішньою обшивкою мансарди. Чому? Тепле, підвищеної вологості повітря під дахом провокує утворення конденсату всередині приміщення, а зовні - утворення небезпечних бурульок, що звисають з даху через підігрів снігу теплом зсередини горища.

Як утеплити мансарду вигідно, і назавжди?

Зазначені вище проблеми неминучі в будь-якому приватному будинку, якщо не виконати утеплення мансарди зсередини. Сучасний, енергоефективний теплоізоляційний матеріал допоможе не тільки вигідно економити на опаленні в майбутньому - він здатний заощадити бюджет на його придбання і монтаж.

Утеплення мансарди піноізолом - недорога альтернатива готовим плитковим ізоляторам, безсилих в організації 100% -ї герметичності утеплювальної поверхні:

 • при монтажі, вони фізично не можуть заповнити всі порожнечі, стики, щілини і дефекти даху мансарди;
 • вкрай чутливі до вологи, і в разі намокання стрімко втрачають теплоізоляційні властивості: гниють, вкриваються пліснявою, навантажують крокви, піддають невиправданим ризикам всю будівлю;
 • термін експлуатації плит утеплювачів безпосередньо залежить від якості монтажу і кліматичних умов;
 • створюють сприятливі умови для проживання в них щурів, мишей і комах;
 • зажадають капітальний ремонт горища, якщо утеплення планується в мансарді, що давно відремонтована.

Рідкий пінопласт і конкуренти - таблиця характеристик утеплювачів

 

Утеплення стін мансарди рідким пінопластом

Безумовно, пальму першості в утепленні займає ППУ: він «тепліше» - але істотно дорожче. Піноізол - доступний і перспективний утеплювач, завдяки якому ви отримаєте безшовну теплоізоляцію мансардного поверху. Серед його основних переваг можна відзначити:

ü  негорючість, відсутність самозаймання;

ü  не збільшується в об'ємі, але герметично заповнює порожнечі;

ü  паропроникний, дозволяє створити вентильоване горище з природним мікрокліматом;

ü  в дуеті з паробар’єром добре протистоїть накопиченню вологи і появи конденсату;

ü  безпечний і гігієнічний, не придатний для проживання гризунів, комах, небезпечних мікроорганізмів;

ü  низька собівартість з простою технологією використання доповнює переваги піноізолу.

Варто відзначити, що піноізол - це бездоганна звукоізоляція мансардного поверху: він здатний втричі зменшити шум з вулиці, і вдвічі - прикрутити децибели барабанного дробу дощу по даху мансарди. У зливу або грозу ваш сон або відпочинок ніщо не потривожить.

Технологія та етапи утеплення піноізолом

Теплоізоляція мансарди заливним пінопластом актуальна в будь-якій ситуації, і здатна швидко вирішити складне питання утеплення. Після початку робіт, розчин починає вже тверднути через 3-5 хвилин, досягаючи первинну щільність через 3-5 годин. Через 3-4 тижні піноізол остаточно висихає, і набирає свою максимальну міцність.

 • Якщо мансарда вже облицьована

Піноізол заливається в порожнини під гіпсокартон (або інший матеріал для облицювання) через просвердлені отвори (⌀20 мм). Матеріал не розширюється, зберігає цілісність обшивки, ліквідує весь повітряний простір між облицюванням і покрівлею.

 • «Доутеплення» мансарди

У разі, коли горище - житлове приміщення, давно відремонтоване, але недостатньо утеплене, можна додати до старого ізолятора додатковий шар рідкого піноізолу, заливши його крізь ті ж просвердлені отвори. Він ущільнить плити мінеральної вати або полістиролу і усуне всі містки холоду.

 • Заливка піноізола під паробар'єр

Щоб виконати утеплення стін мансарди піноізолом, ще не облицьованої оздоблювальним матеріалом, потрібен пароізолятор, натягнутий між кроквами і зафіксований до балок будівельним степлером. Між кроквяною системою і паробар’єром утворюються повітряні порожнини, в які (через залишені при монтажі зазори) під тиском повітря, що створюється піногенератором, подаються компоненти утеплювача. Щоб пароізоляційна плівка не провисала у процесі заливки піноізолу, її фіксують дерев'яними рейками або поліпропіленовою стрічкою. Коли утеплювач повністю висохне, він облицьовується оздоблювальним матеріалом.

 • Нежитлова мансарда - часткове утеплення

Якщо підпокрівельний простір не планується організовувати під житлову кімнату, досить лише утеплити підлогу горища піноізолом. Таким чином, ви відокремите холодне горище від житлової площі будинку, попередивши втрату тепла крізь перекриття мансарди, а також заощадите бюджет на облаштування теплоізоляції.

Схема нашої роботи

 1. Прорахунок квадратури об'єкта.
 2. Доставка матеріалу і утеплення мансарди.
 3. Розрахунок клієнта за фактом завершення робіт.

Компанія «Інстрой» пропонує вже готові рішення, як утеплити мансарду всередині будинку. Сучасний метод заливки піноізола під парбар’єр або гіпсокартон допоможе максимально зберегти тепло у вашому домі, а також - приємно порадувати гаманець! Дозвольте собі комфорт - завжди живіть тепло!

Переваги
img

Висока якість матеріалу

img

Досвід роботи більше 15 років

img

Професійне обладнання

img

Комплексний підхід до утеплення

img

Доступні ціни

img

Надійність

img
Ми подбаємо про тепло та затишок Вашої оселі!