Утеплення даху піноізолом

Якщо ви вирішили утеплити стіни свого будинку, то не варто забувати про покрівлі та мансарди. Адже саме через ці частини будинку відбувається значні втрати тепла взимку і прохолоди влітку (приблизно 20%).

Якщо ви вирішили утеплити стіни свого будинку, то не варто забувати про покрівлі та мансарди. Адже саме через ці частини будинку відбувається значні втрати тепла взимку і прохолоди влітку (приблизно 20%). Легке тепле повітря піднімається вгору і виходить через погано утеплену покрівлю, а холодне повітря яке опустилось необхідно знову нагрівати. Через це вам доводиться переплачувати за опалення.

Щоб мінімізувати втрати тепла і забезпечити комфортний мікроклімат мансарди і всього будинку, компанія «Інстрой» пропонує вам утеплення даху піноізолом. Даний матеріал має відмінні тепло- і звукоізоляційні властивості. Він відповідає всім нормам пожежної безпеки і екології, а його термін служби складає більше 50 років.

Як відбувається утеплення даху (покрівлі) піноізолом?

Цей процес відбувається в кілька етапів і вимагає ретельно підготовки. Адже для того щоб отримати очікуваний ефект і почати отримувати вигоду від економії, необхідно правильно і якісно виконати теплоізоляцію. Тому краще доручити цю справу нашим професіоналам, що мають десятирічний досвід в цій справі.

Основні три стадії утеплення:

       I.            Підготовка. Перед заливкою рідкого пінопласту необхідно зробити так звану «кишеньку» між кроквами за допомогою гідробар’єра. Натягнуте полотно пристрілюють будівельним степлером або іншим зручним способом до кроквяних балок.

    II.            Заливка піноізолу. В отримані порожнини між кроквами і гідробар’єром заливається рідкий пінопласт. Для запобігання провисання конструкції можна додатково підперти плівку за допомогою поліпропіленової стрічки або дерев'яних рейок. Якщо ж кроквяна система вже обшита гіпсокартоном або іншим матеріалом, то в цьому випадку можна просвердлити отвори в облицюванні і залити піноізол під нього. Піноізол в такому випадку є самим ефективним утеплювачем, він не розширюється і не пошкодить конструкцію гіпсокартону.

III.            Завершення робіт. Після висихання поверхня, при бажанні, можна обшити гіпсокартоном або інший облицюванням.

Така технологія дозволяє не тільки швидко утеплити приміщення, але і заповнити рідким пінопластом всі важкодоступні місця і щілини, які недосяжні для інших теплоізоляційних матеріалів. А після повного висихання піноізол перетворюється в монолітний шар чудового утеплювача.

Можна таким способом «доутеплити» дах або мансарду, якщо утеплювача, який був покладений спочатку, виявилося замало. Піноізол притисне старий утеплювач і заповнить всі щілини і простір, що залишився між дахом і облицюванням.

 

   Чому піноізол?                        

 •      Відмінні звуко- і теплоізоляційні властивості;
 •      Не підтримує горіння;
 •      Є екологічно чистим матеріалом;
 •      В ньому не заводяться гризуни та інші шкідники;
 •      Дозволить суттєво економити на опаленні.

 

Досить переплачувати за опалення!

Почніть жити з комфортом – вибирайте піноізол для утеплення свого житла.

 

 Чому варто вибрати нас

 •   Професійне обладнання
 •   Досвід роботи 11 років
 •   Документальна гарантія якості
 •   Екологічно чистий сертифікований матеріал
 •   Лояльна цінова політика

 

4 простих кроки до теплого дому

 • Консультація і попередній розрахунок по телефону
 • Виїзд консультанта на об'єкт
 • Утеплення рідким пінопластом (піноізолом)
 • Ви отримуєте теплий і затишний будинок

 

Залишилися питання?

Телефонуйте, ми з радістю на них відповімо!

+380 (95) 000-01-57

+380 (96) 000-01-57

Переваги

Висока якість матеріалу

Досвід роботи більше 12 років

Професійне обладнання

Комплексний підхід до утеплення

доступні ціни

Надійність

Ми подбаємо про тепло та затишок Вашої оселі!