Утеплення даху піноізолом

Якщо ви вирішили утеплити стіни свого будинку, то не варто забувати про покрівлі та мансарди. Адже саме через ці частини будинку відбувається значні втрати тепла взимку і прохолоди влітку (приблизно 20%).

Якщо ви вирішили утеплити стіни свого будинку, то не варто забувати про покрівлі та мансарди. Адже саме через ці частини будинку відбувається значні втрати тепла взимку і прохолоди влітку (приблизно 20%). Легке тепле повітря піднімається вгору і виходить через погано утеплену покрівлю, а холодне повітря яке опустилось необхідно знову нагрівати. Через це вам доводиться переплачувати за опалення.

Щоб мінімізувати втрати тепла і забезпечити комфортний мікроклімат мансарди і всього будинку, компанія «Інстрой» пропонує вам утеплення даху піноізолом. Даний матеріал має відмінні тепло- і звукоізоляційні властивості. Він відповідає всім нормам пожежної безпеки і екології, а його термін служби складає більше 50 років.

Як відбувається утеплення даху (покрівлі) піноізолом?

Цей процес відбувається в кілька етапів і вимагає ретельно підготовки. Адже для того щоб отримати очікуваний ефект і почати отримувати вигоду від економії, необхідно правильно і якісно виконати теплоізоляцію. Тому краще доручити цю справу нашим професіоналам, що мають десятирічний досвід в цій справі.

Основні три стадії утеплення:

       I.            Підготовка. Перед заливкою рідкого пінопласту необхідно зробити так звану «кишеньку» між кроквами за допомогою гідробар’єра. Натягнуте полотно пристрілюють будівельним степлером або іншим зручним способом до кроквяних балок.

    II.            Заливка піноізолу. В отримані порожнини між кроквами і гідробар’єром заливається рідкий пінопласт. Для запобігання провисання конструкції можна додатково підперти плівку за допомогою поліпропіленової стрічки або дерев'яних рейок. Якщо ж кроквяна система вже обшита гіпсокартоном або іншим матеріалом, то в цьому випадку можна просвердлити отвори в облицюванні і залити піноізол під нього. Піноізол в такому випадку є самим ефективним утеплювачем, він не розширюється і не пошкодить конструкцію гіпсокартону.

III.            Завершення робіт. Після висихання поверхня, при бажанні, можна обшити гіпсокартоном або інший облицюванням.

Така технологія дозволяє не тільки швидко утеплити приміщення, але і заповнити рідким пінопластом всі важкодоступні місця і щілини, які недосяжні для інших теплоізоляційних матеріалів. А після повного висихання піноізол перетворюється в монолітний шар чудового утеплювача.

Можна таким способом «доутеплити» дах або мансарду, якщо утеплювача, який був покладений спочатку, виявилося замало. Піноізол притисне старий утеплювач і заповнить всі щілини і простір, що залишився між дахом і облицюванням.

 

   Чому піноізол?                        

 •      Відмінні звуко- і теплоізоляційні властивості;
 •      Не підтримує горіння;
 •      Є екологічно чистим матеріалом;
 •      В ньому не заводяться гризуни та інші шкідники;
 •      Дозволить суттєво економити на опаленні.

 

Досить переплачувати за опалення!

Почніть жити з комфортом – вибирайте піноізол для утеплення свого житла.

 

 Чому варто вибрати нас

 •   Професійне обладнання
 •   Досвід роботи 11 років
 •   Документальна гарантія якості
 •   Екологічно чистий сертифікований матеріал
 •   Лояльна цінова політика

 

4 простих кроки до теплого дому

 • Консультація і попередній розрахунок по телефону
 • Виїзд консультанта на об'єкт
 • Утеплення рідким пінопластом (піноізолом)
 • Ви отримуєте теплий і затишний будинок

 

Залишилися питання?

Телефонуйте, ми з радістю на них відповімо!

+380 (95) 000-01-57

+380 (96) 000-01-57

Переваги
img

Висока якість матеріалу

img

Досвід роботи більше 15 років

img

Професійне обладнання

img

Комплексний підхід до утеплення

img

Доступні ціни

img

Надійність

img
Ми подбаємо про тепло та затишок Вашої оселі!