Утеплення даху зсередини пінополіуретаном

Ні для кого не секрет що нагріте повітря легше холодного, воно піднімається до стелі через що і відбувається втрата тепла. Саме тому утеплення покрівлі будинку або будь-якого іншо ї будівлі – це обов'язкова умова для створення комфортного мікроклімату всередині приміщення і для зведення до мінімуму теплових втрат!

Компанія «Інстрой» пропонує вам найефективніший і енергозберігаючий матеріал для теплоізоляції покрівлі зсередини – пінополіуретан. Цей метод утеплення дуже універсальний, адже ППУ можна наносити на будь-які поверхні і конструкції, в результаті чого виходить безшовний шар теплоізоляції з відмінними властивостями.

Детальніше про переваги пінополіуретану:

  • Матеріал має високий рівень адгезії,тобто прилипає до більшості будівельних матеріалів, тим самим повністю заповнює щілини і образує не тільки теплі, а і більш міцні стіни;
  • Має найнижчий коефіцієнт теплопровідності серед всіх утеплювачів;
  • Матеріал надасть конструкції герметичності, що не зробить ні один відомий утеплювач, тим самим повністю і назавжди позбавить стіни від "містків холоду"
  • Матеріал ефективно вбирає звук, тим самим виступає чудовим засобом шумоізоляції;
  • Не деформує стіни. На відміну від монтажної піни, яка слугує для багатьох аналогом ППУ, по факту не є такою, в процесі заливання не надає значного тиску на конструкцію стіни і застосовується навіть для заливання простору за гіпсокартоном.

 Під час заливання ППУ, як і в разі напилення, використовується двокомпонентна суміш. Поєднуючись, компоненти вступають в хімічну реакцію, при якій виділяється велика кількість газу, що призводить до утворення піни з дрібними комірками.

В залежності від конструкції і необхідних характеристик з теплоізоляції для напилення застосовується ППУ двох щільностей, а саме:

ПАРАМЕТРИ Закритокомірчатий ППУ Відкритокомірчатий ППУ
Коефіцієнт теплопровідності,Вт/ (м*К) 0,022 0,035
Кількість закритих комірок, % Більше 95 Менше 40
Розширення (підйом піни) в порівнянні з первинним об׳ємом 30:01:00 100:01:00
Щільність, кг/м3 40 15
Паропроникність Мг/(м*ч*Па) 0,02-0,05 0,08-0,1
Вологопоглинання, % 1 25
Гідроізоляційні якості так ні
Звукопоглинання хороше високе

2 способи утеплити покрівлю будівлі зсередини:

Напилювання пінополіуретану.

Цей метод дозволяє обробити поверхню будь-якого типу і конструкції, незалежно від її складності. В даному випадку не потрібні ніякі кріплення для створення порожнин, адже ППУ має відмінну адгезію і чудово «приклеюється» до будь-яких будівельних матеріалів.

 Після застигання пінополіуретану, незалежно від способу нанесення, поверхня, що утеплюється набуває відмінні тепло- і звукоізоляційні характеристики, які залишаються незмінними протягом довгих років.

Заливка пінополіуретану.

 

 

 

  Даний метод в основному застосовується для теплоізоляції житлових мансард. Заповнення підпокрівельного простору (між основною конструкцією і облицювальним матеріалом) відбувається через спеціально просвердлені отвори, в які вставляється шланг і подається рідкий ППУ. Для цього в основному використовується матеріал з щільністю 8-14 кг/м3 з откритопористою структурою.

Після застигання пінополіуретану, в незалежності від способу нанесення, утеплена поверхня здобуває відмінні тепло- і звукоізоляційні характеристики, які залишаться незмінними протягом довгих років.

Щільність, кг/куб.м Область застосування Ціна, грн/куб.м при площі до 50кв.м Ціна, грн/куб.м при площі від 51-100кв.м Ціна, грн/куб.м при площі 100-200кв.м Ціна, грн/куб.м при площі 200-500кв.м Ціна, грн/куб.м при площі більше 500кв.м
15 Внутрішні роботи 2 950,00 2 800,00 2 700,00 2 600,00 договірна
40 Внутрішні/зовнішні роботи 6 340,00 6 100,00 5 950,00 5 600,00
60 Покрівельне утеплення ззовні 8 450,00 8 200,00 8 100,00 7 600,00
Транспортні витрати, грн/км 10
Додаткові послуги:
Виїзд спеціаліста для огляду об'єкта, грн 200+транспортні витрати (3,50 грн/км)
Підготовчі роботи обговорюються додотково

 

Бажаєте провести утеплення пінополіуретаном покрівлі зсередини? Компанія «Інстрой» на професійному рівні виконає будь-які теплоізоляційні роботи із застосуванням високоякісного ППУ.

 

 

Залишились запитання?

Дзвоніть, ми з радістю дамо на них відповіді!

+380 (95) 000-01-57

+380 (96) 000-01-57

________________________________________________

Компанія Інстрой є учасником європейскої програми QI energy , що розроблена Європейским банком реконструкції і розвитку (ЄБРР).

Програмою передбачена компенсація на утеплення помешкань до 35 %. В рамках даної програми, ЄБРР співпрацює з українскими банками-партнерами, в яких можна отримати компенсацію витрат на утеплення. Окрім фінансування проект надає консультаційні послуги з енегрозбереження і підбору технологій теплозбереження.

Більш детальну інформацію про умови кредитування можна прочитати на сайтах банків-партнерів ОТП БанкУкрсиббанкРайффайзен Банк Аваль та Креді Агріколь Банк.

Подати заявку на кредит можна тут.

Розроблена спеціальна програма фінансування енергомодернізаціїи житла в багатоквартирних будинках з ОСМД (ОСББ) з компенсацією 40% від суми інвестиції або кредиту.

Наша компанія представлена тут

Наші матеріали для утеплення представлені тут и тут

Будемо раді бачити Вас в числі наших клієнтів!

Переваги
img

Висока якість матеріалу

img

Досвід роботи більше 15 років

img

Професійне обладнання

img

Комплексний підхід до утеплення

img

Доступні ціни

img

Надійність

img
Ми подбаємо про тепло та затишок Вашої оселі!