Утеплення даху зсередини пінополіуретаном

Ні для кого не секрет що нагріте повітря легше холодного, воно піднімається до стелі через що і відбувається втрата тепла. Саме тому утеплення покрівлі будинку або будь-якого іншо ї будівлі – це обов'язкова умова для створення комфортного мікроклімату всередині приміщення і для зведення до мінімуму теплових втрат!

Компанія «Інстрой» пропонує вам найефективніший і енергозберігаючий матеріал для теплоізоляції покрівлі зсередини – пінополіуретан. Цей метод утеплення дуже універсальний, адже ППУ можна наносити на будь-які поверхні і конструкції, в результаті чого виходить безшовний шар теплоізоляції з відмінними властивостями.

2 способи утеплити покрівлю будівлі зсередини:

  • Заливка пінополіуретану. Даний метод в основному застосовується для теплоізоляції житлових мансард. Заповнення підпокрівельного простору (між основною конструкцією і облицювальним матеріалом) відбувається через спеціально просвердлені отвори, в які вставляється шланг і подається рідкий ППУ. Для цього в основному використовується матеріал з щільністю 8-14 кг/м3 з откритопористою структурою.
  • Напилювання пінополіуретану. Цей спосіб дозволяє обробляти поверхню будь-якого типу і конструкції, в незалежності від її складності. В даному випадку не потрібні ніякі кріплення для створення порожнин, адже ППУ має чудові адгезійні властивості і відмінно «прилипає» до будь-яких будівельних матеріалів.

Після застигання пінополіуретану, в незалежності від способу нанесення, утеплена поверхня здобуває відмінні тепло- і звукоізоляційні характеристики, які залишаться незмінними протягом довгих років.

Бажаєте провести утеплення пінополіуретаном покрівлі зсередини? Компанія «Інстрой» на професійному рівні виконає будь-які теплоізоляційні роботи із застосуванням високоякісного ППУ.

Переваги
img

Висока якість матеріалу

img

Досвід роботи більше 12 років

img

Професійне обладнання

img

Комплексний підхід до утеплення

img

доступні ціни

img

Надійність

img
Ми подбаємо про тепло та затишок Вашої оселі!