Утеплення ємностей пінополіуретаном

Для зберігання і транспортування різноманітної сировини і кінцевого продукту використовуються ємності різного розміру. А для збереження вмісту до цих резервуарів пред'явлені особливі вимоги для підтримки відповідного температурного режиму.

Для зберігання і транспортування різноманітної сировини і кінцевого продукту використовуються ємності різного розміру. А для збереження вмісту до цих резервуарів пред'явлені особливі вимоги для підтримки відповідного температурного режиму. Але їх теплоізоляція досить складне завдання. Адже дуже часто такі ємності мають непрості геометричні форми, що робить неможливим використання традиційних теплоізоляційних матеріалів. Та й сам температурний режим істотно обмежує застосування різних клейових складів.

Ми пропонуємо вам самий універсальний, високоефективний і довговічний спосіб утеплення ємностей різного призначення (резервуарів, цистерн, бочок, тощо) за допомогою унікального методу монолітного безшовного напилення утеплювача пінополіуретану.

Правильно і якісно виконане утеплення ємностей ззовні ППУ дозволяє:

  •   істотно знизити коефіцієнт втрати тепла;
  •   не допустити застигання вмісту під час мінусової температури повітря;
  •   уберегти вміст від сильного перегріву в жарку погоду;
  •   забезпечити резервуару 25-30 років безперебійної експлуатації.

Пінополіуретан володіє чудовими характеристиками, що робить його найкращим матеріалом для теплоізоляції резервуарів ззовні. Крім того ППУ наноситься на поверхню методом напилення, тому для його монтажу не потрібне додаткове кріплення. А завдяки відмінній адгезії даним матеріалом можна утеплювати ємності з заліза, метала, алюмінію, сталі, тощо.

Забутьте про старі і неефективних технологій ізоляції резервуарів! Замовляйте утеплення ємностей ззовні пінополіуретаном. А наша команда професіоналів виконає всі роботи якісно і в найкоротші терміни!

Щільність, кг/куб.м Область застосування Ціна, грн/куб.м при площі до 50кв.м Ціна, грн/куб.м при площі від 51-100кв.м Ціна, грн/куб.м при площі 100-200кв.м Ціна, грн/куб.м при площі 200-500кв.м Ціна, грн/куб.м при площі більше 500кв.м
            договірна
40 Внутрішні/зовнішні роботи 6 340,00 6 100,00 5 950,00 5 600,00
           
Транспортні витрати, грн/км 10
Додаткові послуги:
Виїзд спеціаліста для огляду об'єкта, грн 200+транспортні витрати (3,50 грн/км)
Підготовчі роботи обговорюються додотково

 

Переваги
img

Висока якість матеріалу

img

Досвід роботи більше 15 років

img

Професійне обладнання

img

Комплексний підхід до утеплення

img

Доступні ціни

img

Надійність

img
Ми подбаємо про тепло та затишок Вашої оселі!