Утеплення горища пінополіуретаном

Як знизити тепловтрати і почати економити на опаленні? Цими питаннями задається, напевно, кожен власник приватного будинку, котеджу, дачі, тощо. Тут потрібно не тільки зробити правильний вибір утеплювача, але і не упустити жодної важливої ​​конструкції будівлі.

Приблизно 5-та частина всіх втрат тепла припадає на конструкції горищного перекриття будинку. Саме тому теплоізоляція цієї частини допоможе вам істотно знизити коефіцієнт виходу теплого повітря з приміщення назовні і, тим самим, поліпшити мікроклімат всередині. Який матеріал вибрати для цих цілей? Компанія «Інстрой» пропонує ефективний і універсальний у своєму роді утеплювач пінополіуретан. ППУ вважається найкращим матеріалом для теплоізоляції горищних перекриттів, як бетонних, так і дерев'яних.

Незаперечні переваги утеплення ППУ:

  • даний матеріал підходить для ізоляції перекриттів із залізобетонних плит, дерев'яних балок, металу та інших матеріалів;
  • низька вага утеплювача дозволяє уникнути зайвого навантаження на горищне перекриття;
  • гідроізоляційні властивості захищають поверхню від надлишку вологи;
  • відсутність містків холоду після завершення робіт по теплоізоляції;
  • невеликий шар ППУ здатний мінімізувати витрати на опалення приміщення приблизно на 15%;
  • міцність і надійність матеріалу забезпечують покриттю тривалий експлуатаційний період.

Утеплення горищного перекриття пінополіуретаном – унікальний метод, що дозволяє отримати монолітний, безшовний шар утеплювача. Наша команда професіоналів на вищому рівні виконає теплоізоляцію ППУ будь-яких конструкцій будівлі з використанням тільки високоякісних матеріалів.

Переваги

Висока якість матеріалу

Досвід роботи більше 12 років

Професійне обладнання

Комплексний підхід до утеплення

доступні ціни

Надійність

Ми подбаємо про тепло та затишок Вашої оселі!