Утеплення горища піноізолом

Питання теплоізоляції горищного приміщення не менш важливий, ніж утеплення зовнішніх стін будівлі. Адже всім відомо той факт, що нагріте повітря легше холодного, і тому воно піднімається до стелі, де постійно охолоджується через неутеплену підлогу горища. Ці втрати становлять приблизно 20 - 30% від загального значення.

Питання теплоізоляції горищного приміщення не менш важливий, ніж утеплення зовнішніх стін будівлі. Адже всім відомо той факт, що нагріте повітря легше холодного, і тому воно піднімається до стелі, де постійно охолоджується через неутеплену підлогу горища. Ці втрати становлять приблизно 20 - 30% від загального значення.

Щоб суттєво зменшити теплові втрати і знизити витрати коштів рекомендуємо вам вибрати утеплювач піноізол. Даний продукт є чудовим теплоізоляційним матеріалом, плюс до всього має звукоізоляційні властивості. Завдяки цьому він забезпечить вам не тільки тепло і комфортний мікроклімат в будинку, але і не пропустить різні шуми з вулиці. Крім цього рідкий пінопласт цілком нешкідливий для здоров'я домочадців і відповідає всім вимогам пожежної безпеки.

Утеплене горище – запорука тепла і затишку в домі!

Теплоізоляція піноізолом – вигідний і швидкий спосіб утеплити горищне приміщення. А завдяки невеликій товщині і малій вазі матеріалу вся конструкція не буде сильно обтяжена.

Утеплення піноізолом горища має деякі нюанси. Необхідно прибрати всі речі з приміщення, так як по матеріалу не можна ходити. Але, якщо ви все-таки хочете експлуатувати горище можна буде укласти тверді дошки поперек балки, тим самим обладнати покриття підлоги.

Для досягнення максимально ефекту утеплення рідким пінопластом потрібно зробити підготовчі роботи. Поверх лаг будівельними скобами пристрілюється гідробар’єр. Рідкий пінопласт заливається в простір між лагами і плівковим матеріалом.

Якщо ж підлогу на горищі вже покладено, то його теж можна утеплити. Для початку в поверхні підлоги необхідно просвердлити невеликі отвори для заливки. У них по черзі вставляється шланг, через який заливається утеплювач до повного заповнення проміжку під підлогою. В отвір вставляється чоп, а при необхідності його можна зашпаклювати і пофарбувати.

Така технологія дозволяє заповнити всі щілини і недоступні для інших утеплювачів місця. Рідкий пінопласт подається за допомогою шланга, рівномірно лягає і розподіляється по підлозі горища. А після висихання матеріалу утворюється суцільне теплоізоляційне покриття.

Дуже важливо в процесі виготовлення і заливки дотримуватися правильної технології. Саме тому краще довірити утеплення піноізолом професіоналам!

Компанія «Інстрой» пропонує послуги по теплоізоляції горища та інших частин будинку. Для виробництва рідкого пінопласту ми використовуємо матеріали найвищої якості і з упевненістю можемо гарантувати бездоганний захист вашого житла від холоду на протязі 50 років!

 

   Чому піноізол?                        

     Відмінні звуко- і теплоізоляційні властивості;

     Не підтримує горіння;

     Є екологічно чистим матеріалом;

     В ньому не заводяться гризуни та інші шкідники;

     Дозволить суттєво економити на опаленні.

 

Досить переплачувати за опалення!

Почніть жити з комфортом – вибирайте піноізол для утеплення свого житла.

 

 Чому варто вибрати нас

ü  Професійне обладнання

ü  Досвід роботи 11 років

ü  Документальна гарантія якості

ü  Екологічно чистий сертифікований матеріал

ü  Лояльна цінова політика

 

4 простих кроки до теплого дому

  1. Консультація і попередній розрахунок по телефону
  2. Виїзд консультанта на об'єкт
  3. Утеплення рідким пінопластом (пензлем)
  4. Ви отримуєте теплий і затишний будинок

 

Залишилися питання?

Телефонуйте, ми з радістю на них відповімо!

+380 (95) 000-01-57

+380 (96) 000-01-57

Переваги
img

Висока якість матеріалу

img

Досвід роботи більше 15 років

img

Професійне обладнання

img

Комплексний підхід до утеплення

img

Доступні ціни

img

Надійність

img
Ми подбаємо про тепло та затишок Вашої оселі!