Про нашу компанію

Компанія «Інстрой» з 2004 року спеціалізується на утепленні будинків різного призначення за допомогою заповнення пустот рідким піноізолом. Саме в цьому році було куплено перше обладнання для виробництва карбамідного пінопласту (піноізола). З цього моменту проводилися дослідження і модернізації обладнання з метою максимального виключення людського фактора при виробництві матеріалу. А вже в 2007 році було придбано обладнання з виробництва ППУ. Завдяки цьому наша спеціалізація розширилася, і додалися послуги по ізоляції будівель та конструкцій пінополіуретаном.

З кожним роком наша компанія розвивалася і на сьогоднішній день у нас є філії в таких великих містах як: Харків, Маріуполь і Миколаїв. А центральний офіс розташований в Києві. Також ми співпрацюємо з комбінатами Ілліча, Азовсталь, Запоріжсталь.

Цікаві факти про нас

 • Обслужили більше 3000 клієнтів.
 • 40% клієнтів приходять до нас за рекомендаціями.
 • 98% позитивних результатів від нашої роботи.
 • 100% задоволених клієнтів нашою роботою.

Кваліфіковані фахівці компанії «Інстрой» володіють професійними знаннями і мають багаторічний досвід проведення теплоізоляційних робіт з 2004 року. Наша команда успішно зростає, а вдячних клієнтів, які довірилися нам, з кожним днем стає все більше.

Спеціалізація компанії «Інстрой»

Ми є власниками унікального обладнання з електронною системою захисту контролю якості, завдяки якому виробляємо високоякісний теплоізоляційний матеріал. Всі роботи по ізоляції і виготовлення заливного утеплювача здійснюється безпосередньо на об'єкті за допомогою спеціалізованого обладнання на базі причепа-фургона або вантажного мікроавтобуса.

Основні послуги, які ми пропонуємо:

 • утеплення всіх частин приватних будинків (стін, підлоги, горищного перекриття, даху тощо) за допомогою піноізола або ППУ;
 • ізоляція стін, покрівлі та фундаменту напиленням пінополіуретану;
 • утеплення промислових будівель і сільськогосподарських будівель;
 • заповнення деформаційних швів;
 • гідроізоляція полісечовиною будівель, устаткування і будівельних конструкцій;
 • шумоізоляція приміщень пінополіуретаном.

Бестселери продажів на нашому сайті

 

Заливка пустотілих стін піноізолом

 

Утеплення виробничих будівель

 

Найнижча ціна на ринку України

Легкий ППУ на покрівлю

Утеплення покрівлі зсередини за допомогою пінополіуретану.

Також ми розвиваємо новий напрямок послуг - утеплення стін з повітряним прошарком заливальним пінополіуретаном (жорстким і легким). Проводити шумо- і теплоізоляцію ППУ (заливати матеріал під гіпсокартон) можна і в зимову пору року, тобто проводити роботи всередині приміщення, де температура вище 15 градусів.


Чому ми пропонуємо утеплення заливальними і напилювальними пінопластами? Відповідь очевидна! Вони є більш якісною альтернативою іншим відомим утеплителям, як по теплотехнічних властивостях, так і по фінансовим вкладенням. Ще одним плюсом даних матеріалів є те, що утеплення об'єкта відбувається протягом декількох годин. При цьому зовнішній вигляд фасаду будівлі залишається незмінним, а конструкції не деформуються. Більш детальну інформацію про те, як відбувається сам процес теплоізоляції пензлем або пінополіуретаном ви можете дізнатися, перейшовши в розділ наших послуг.

Схема роботи підприємства

На даний момент компанія «Інстрой» представляе собою працююче підприємство з організованою структурою бізнес-процесів. Офіс здійснює адміністративну роботу: проводить консультації нових клієнтів, приймає заявки і координує роботу мобільних бригад. Контроль пересування команди, яка виконує утеплення, проводиться з офісу посредствам системи GPS моніторингу «MAPON».

Процес роботи мобільної бригади виглядає приблизно так:

 • З 8:00 ранку до 9:30 відбувається підготовка обладнання, що включає в себе заправку сировини і чистку прямому трубопроводі.
 • 9:30 виїзд на об'єкт.
 • По приїзду, майстер виробляє остаточний завмер і передає дані в офіс, де виробляє остаточний розрахунок і уточнення вартості об'єкта з клієнтом.
 • В цей же час робітники готують об'єкт до утеплення (свердління отворів і т.д.), підключають обладнання до електромережі, розмотують подає рукав.
 • По готовності бригадир запускає установку і здійснює контроль обладнання, а робочі виробляють утеплення згідно з технологічною інструкцією.
 • По закінченню робіт відбувається прибирання залишків пінопласту зі стін об'єкта.
 • У разі якщо запланований не один об'єкт і робота пройшла в плановому порядку, бригада переїжджає на наступний об'єкт або повертається на базу.

Оплата, в яку входить вартість утеплення та транспортні витрати, відбувається після закінчення всіх робіт по теплоізоляції об'єкта!

Чому слід звернутися до нас

 • Ми впевнені в якості нашого утеплювача, тому надаємо гарантію на руйнування матеріалу 10 років!
 • Ми є володарями унікального обладнання з електронною системою захисту контролю якості.
 • Індивідуальний підхід до кожного клієнта і об'єкту. Наша команда професіоналів готова співпрацювати з будь-якими замовниками, як із забудовниками, великими підприємствами і фермерами, так і з власниками приватних будинків.
 • Кожен, хто звернеться до нас, отримує кваліфіковану консультацію по тепловтрат і по правильному утеплення конструкцій. Ми завжди знайдемо і підкажемо клієнтові кращий варіант теплоізоляції.
 • Завдяки великому обороту клієнтів наша компанія стабільно утримуємо середню ціну на ринку утеплення серед професійних виконавців.
 • Крім того, щорічно навесні прозвонюються всі клієнти поточного року і якщо трапляється недостатній результат з нашої вини, наша команда його виправляємо.

Ми будемо раді бачити вас в числі клієнтів, які стали трішки щасливішими і знайшли теплий будинок стараннями нашої компанії!

Переваги
img

Висока якість матеріалу

img

Досвід роботи більше 15 років

img

Професійне обладнання

img

Комплексний підхід до утеплення

img

Доступні ціни

img

Надійність

img
Ми подбаємо про тепло та затишок Вашої оселі!