Що таке пеноізол і які його характеристики

13 Жовтня

Сьогодні на будівельному ринку є багатий вибір матеріалів для утеплення та звукоізоляції приміщень. Серед них особливу увагу заслуговує піноізол — сучасний і недорогий рідкий утеплювач, що дозволяє економити вам час і гроші, а також — зберегти тепло і тишу у вашому будинку.

Сьогодні на будівельному ринку є багатий вибір матеріалів для утеплення та звукоізоляції приміщень. Серед них особливу увагу заслуговує піноізол — сучасний і недорогий рідкий утеплювач, що дозволяє економити вам час і гроші, а також — зберегти тепло і тишу у вашому будинку.

Екологічно чистий і безпечний для здоров'я, піноізол не має заборон у використанні. Тому він затребуваний для утеплення підлог, стін, горищ, дахів, стель, мансардних поверхів, різних конструкцій під гіпсокартон будь-яких будівельних об'єктів:

  • приватних житлових та споруджувальних будинків;
  • складських приміщень;
  • промислових і адміністративних будівель;
  • котеджів і дач;
  • ангарів і птахоферм.

Піноізол використовується для утеплення будівель не тільки з цегли, а й дерев'яних, каркасних, обшитих сайдингом будівель та інших конструкцій, фасади яких мають повітряний прошарок. У будинку піноізолом можна утеплювати стіни, дах, горище, підлогу, стелю, мансардний поверх, будь-яку конструкцію під гіпсокартон. Він дуже ефективний для якісної теплоізоляції гаражів, збірно-розбірних металевих споруд (ангарів), врятує від шуму і холоду, заповнивши деформаційні шви в житлових багатоквартирних будинках, подарує затишок на вашому балконі, лоджії або мансарді ...

Піна для стін — технологія виробництва і монтажу

Рідкий пінопласт — універсальний тепло- і звукоізоляційний матеріал, виготовлений на основі карбомідної смоли з додаванням кислоти і спеціальної піноутворюючої речовини. Модифікатори в складі піноізолу (не більше 5% від загальної маси смоли) значно підвищують його фізико-механічні характеристики.

Для приготування піноізола його компоненти рівномірно змішуються в установці, до якої підведене стиснене повітря, яке вспінює склад розчину, що утворює піну. Готова піниста маса заливається в щілини і порожнечі будови, щільно заповнюючи всі повітряні зазори. Через 3-10 хв. відбувається первинна полімеризація (затвердіння) розчину з досягненням первинної щільності через 3-5 годин. Протягом 3-4 тижнів відбувається заключне затвердіння піноізолу — повне висихання матеріалу і набір максимальної міцності.

Дещо про обладнання для піноізолу

В арсеналі компанії «Інстрой» — тільки сучасне обладнання для виробництва і монтажу заливного піноізолу. Всі роботи по його приготуванню виконуються безпосередньо на будівельному об'єкті — навіть взимку: обладнання дозволяє проводити запінювання стін в умовах низьких температур (до −10 °C) без втрати якості утеплення. Інші ключові особливості:

  • регулювання продуктивності агрегату з налаштуванням бажаної щільності утеплювача;
  • сучасний піногенератор для рівномірного змішування інгредієнтів розчину;
  • високий радіус дії (до 40 м) роботи апарату з можливістю регулювання підйому/спуску заливного утеплювача на висоту до 30 м;
  • електронна система контролю якості виробленого матеріалу;
  • точне регулювання тиску підключення і товщина вихідних рукавів дозволяє, в залежності від обсягу робіт по теплоізоляції, працювати різними діаметрами накінечників від 20 до 50 мм.

Будівництво — головна сфера застосування піноізолу, де він легко обійде будь-яких конкурентів. Важливою перевагою матеріалу є швидкість і гнучкість його монтажу: будівлі, що зводяться, можна утеплювати по поверхах, а побудовані — шляхом закачування рідкого пінопласту в заздалегідь підготовлені порожнини будівельних конструкцій (за гіпсокартон, вагонку, металопрофіль...). У разі зовнішньої теплоізоляції будівлі з повітряним прошарком, по його фасаду потрібно тільки просвердлити отвори і поступово закачати в них утеплювач.

Основні характеристики піноізолу

Параметри

Значення

Звукоізоляція, шар піноізола 50 мм

До 95%

Теплопровідність

0,035–0,038Вт/м•К

Щільність

5–50 кг/м³

Водопоглинання за добу (за обсягом)

10–20%

Межа міцності на стиск

Не менш 0,003–0,05 кг/см²

Температурний діапазон

Від −50 до +120

Термін служби

Не менш 50 років

 

По групам

Пожежна безпека

Клас горючості Г2

Займистість

В2

Димоутворення

Д1

Токсичність

Т1

 

Невисока ціна рідкого утеплювача і його бездоганні параметри просувають піноізол в розряд лідерів матеріалів для теплоізоляції на будівельному ринку України. Завдяки низькій теплопровідності взимку в вашому домі буде тепло, а влітку — прохолодно.

Порівняльна таблиця теплоізоляційних матеріалів

по параметру теплопровідності

Утеплювач

Значення теплопровідності

Піноізол

0,035-0,038

Пінополістирол

0,04-0,042

Мінвата Isover

0,046

Пінополіуретан

0,027-0,029

Базальтова вата ROCKWOOL, 100 кг/м³

0,043

Керамзит

0,186

 

Як видно з таблиці, рідкий пінопласт володіє найнижчим коефіцієнтом теплопровідності. У підсумку — ваші витрати на опалення значно знизяться, а бюджет, витрачений на запінювання стін, окупиться за один зимовий сезон. Для порівняння, піноізольна плита товщиною 5 см за параметрами теплопровідності дорівнює плиті пінополістиролу в 7 см, або мінвати товщиною в 9 см. «Найтепліше» цього матеріалу тільки пінополіуретан, але тут піноізол може сміливо з ним конкурувати, бо виграє в ціні.

Так чому варто купити піноізол

ü  Екологічна чистота утеплювача.

ü  Відмінна повітропроникність, що дозволяє стінам вільно «дихати» і регулювати вологість, завдяки чому в приміщенні створюється затишний мікроклімат в будь-який час року.

ü  Висока біологічна і хімічна стійкість — не боїться грибка, цвілі, стійкий до органічних розчинників і хімічних речовин.

ü  Не до смаку гризунам — вони його не чіпають, що дуже важливо для приватних будинків і дач.

ü  Абсолютно не горючий і не токсичний.

ü  Високий рівень тепло- і шумоізоляції.

ü  50 років експлуатації утеплювача без втрати первинних якостей.

Піноізол — утеплювач 21 століття

Сьогодні заливний утеплювач для стін — вигідна альтернатива традиційним теплоізоляторам. Він не тільки дозволяє здешевити і прискорити будівництво, а й істотно скоротити ваші витрати на опалення або охолодження приміщень.

«Інстрой», провідна компанія в сфері послуг по утепленню будівельних об'єктів, має все необхідне для якісного виконання теплоізоляційних робіт: досвід, висококласних фахівців, сертифіковані матеріали і професійне обладнання. Ми точно знаємо, як захистити ваш будинок від стороннього шуму, колючого холоду або літньої спеки.