Про піноізолол

14 Липня

Ви прийняли рішення утеплити будинок !?

При виборі різних способів і матеріалів для утеплення Ви зіткнулися з малознайомим і незвичайним методом утеплення піноізолом!?

Компанія Інстрой, допоможе розібратися з усіма питаннями, пов'язаними з цим матеріалом і дасть коротку характеристику утеплювача.

Піноізол часто називають різними комерційними назвами: Юнізол, Екоізол, рідкий пінопласт. Все це один і той же матеріал, хімічна назва якого - карбомідних-формальдегідні пінопласт.

Що таке піноізол?

Піноізол - це полімерна піна, іншими словами рідкий пінопласт (складається з таких компонентів як: смола, вода, піноутворювач, кислота-затверджувач і різні присадки). Піною заповнюються порожнини в будівельних конструкціях, між стінами. Піноізол як утеплювач має багато переваг і мало недоліків.

- Як відбувається утеплення піноізолом?

Піноізол виробляється на спеціалізованому обладнанні прямо на будівельному майданчику у об'єкта, де буде проводитися утеплення. Процес змішування компонентів, спінювання і безпосередньо виготовлення відбувається за допомогою спеціального обладнання.

Рідка піна (піноізол) по шлангах закачується в пласт стін, даху і т.д. де відбувається остаточна полімеризація і сушка карбамідного пінопласту (піноізола). Потрібно відзначити, що піноізол при заливці і в прощесе сушіння не розширюється, що дозволяє закачувати його і під гіпсокартон, і під сайдинг та інші аналогічні конструкції. Технологія дозволяє утеплити проблемні місця, куди ніяким іншим способом дістатися неможливо.

Піноізол перевірений не одним десятком років. В європейських країнах пеноизол застосовують для утеплення вже більше 80 років - і за цей період накопичилося безліч позитивних результатів і відгуків.

 - Які основні переваги утеплення піноізолом?

Одне з важливих властивостей піноізолу - це його стійкість до вогню: пеноизол не горить! Матеріал має групу горючості Г2. Він «не підтримує горіння самостійно». Піноізол не горить, а при впливі вогню обвуглюється і поступово зменшується в об'ємі, що служить хорошою перешкодою для вогню. Факт того що піноізол не горить і служить додатковим бар'єром для полум'я не може не радувати, тому що це впливає на безпеку домочадців.

У ПІНОІЗОЛІ не живуть гризуни, не утворюється цвіль і грибок. Матеріал сам по собі є антисептиком, і якщо цвіль і грибок були на поверхні до утеплення, то піноізол їх знищить.

Також не маловажний факт це те, що піноізол прекрасний теплоізолятор!

Структура піноізолу це - відкрито пориста капілярна сприяє вкрай високому вмісту повітря в обсязі матеріалу. Цим обумовлений низька питома вага піноізолу. 90% від обсягу в ПІНОІЗОЛОМ становить повітря, який і служить утеплювачем.

Важливо, відзначити, що піноізол легко віддає зайву вологу і таким чином зберігає коефіцієнт теплопровідності.

Висока паропроникність і саморегульована вологість матеріалу - найважливіші переваги піноізолу. При досить низьку теплопровідність (0,035 Вт / (м /С)) утеплювач «дихає». Це забезпечить ідеальний мікроклімат Вашого дому.

І саме тому можливе застосування піноізолу для утеплення дерев'яних будинків, де парорегуляція дуже важливий критерій при виборі способу утеплення. Тому що дерев'яний будинок через неправильне утеплення може просто згнити ...

Паропроникність піноізол набагато вище, ніж у інших пінопластів, наприклад в 300 разів вище ніж у поліуретану і в 35 разів - ніж у полістиролу (пінопласту ПСБ).

Піноізол стійкий до дії більшості агресивних середовищ (крім сильних кислот і лугів).

У процесі досліджень зареєстровані дані, що в діапазоні температур -110 ° С і до +120 ° С піноізол властивостей і стану не міняє.

Откритопорістую структура і наявність капілярних каналів обумовлюють прекрасні звукоізоляційні властивості піноізолу.

Екологічно безпечний матеріал. Дозволений до застосування в будь-якому будівництві.

Для виробництва матеріалу використовується сировина українського заводу-виготовлювача. Тому на ціну піноізола практично не впливає скаче курс валют. Невисока вартість утеплення піноізолом - це важлива відмінність від інших методів утеплення! 

Ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання! Телефонуйте нам прямо зараз!

Тел: (095) 00 00 157; (096) 00 00 157