• Що таке пінополіуретан?

  Пінополіуретан - це спінений двокомпонентний полімер. Матеріал має пористу структуру. Зустрічаються пенополіуретани різних типів. З пінополіуретану виготовляються наповнювачі для матраців, він використовується при виробництві меблів, м'яких іграшок, губок для прибирання, взуття і т.д.

 • У чому відмінність пінополіуретану від інших утеплювачів?

  Пінополіуретан має найнижчий коефіцієнт теплопровідності (найтепліший при мінімальній товщині покриття). ППУ має високу адгезію до поверхонь будь-якого типу. Унікальна технологія нанесення дозволяє утеплити поверхню і утворити монолітний безшовний шар без мікротріщин. ППУ - це екологічний матеріал і повністю безпечний для здоров'я.

 • Які види пенополіуретани застосовуються в утепленні?

  Пінополіуретан буває легким (в своїй структурі має відкриту осередок) - 15 кг / куб.м і жорстким (в своїй структурі має закриту осередок) - 40 кг / куб.м. Для кожного виду матеріалу є своя сфера застосування і свої нюанси нанесення. Легкий ППУ може застосовуватися для заливання в різні порожнини, наприклад, в повітряний прошарок цегляної стіни, в гіпсокартонну конструкцію. Так само легкий ППУ, є хорошим звукоизолятором і може напилюватися зсередини на різні конструкціі.Жесткій ППУ застосовується як для зовнішнього так і для внутрішнього утеплення

 • Як швидко можна утеплити будинок пінополіуретаном?

  Обладнання для виробництва ППУ і методи його нанесення дозволяють утеплити об'єкт в 5-7 разів швидше, ніж іншими відомими методами.

 • Що можна утеплити пінополіуретаном?

  Пінополіуретаном утеплюють житлові будинки і промислові конструкції. Їм можна утеплювати стіни зовні, накриваючи потім облицювальною покриттям. Стіни так само можна утеплити зсередини, можна утеплити в повітряний прошарок. ППУ так само утеплюють горищні приміщення, мансардні поверхи. покрівлі (зсередини і зовні), підлоги, фундаменти. Є можливість утеплити пінополіуретаном ангари, трубопроводи, транспортні засоби, холодильні установки та інші конструкції.

 • Чим пахне пінополіуретан?

  В процесі виробництва пінополіуретану не використовують добавки, небезпечні для здоров'я. Він застосовується для утеплення всередині приміщень і зовні. Так само, можна згадати, що з пінополіуретану роблять матраци, губки для миття посуду та інші предмети для побуту. Пінополіуретан повністю нешкідливий для здоров'я людини і ніякого запаху не має.

 • При яких температурах можна наносити пінополіуретан?

  При низьких температурах не відбувається якісне вспенивание пінополіуретану, а при попаданні на холодну поверхню піни йде підвищена витрата матеріалу Оптимальна температура - це + 15 градусів і вище.

 • Чи можна при необхідності зрізати непотрібний шар пінополіуретану?

  Так, пінополіуретан легко можливо зрізати гострим ножем.

 • Що таке адгезія?

  Адгезія матеріалу - це прилипання його до різних поверхонь, таким як, цегла, бетон, дерево та ін.

 • Утворюються чи після утеплення ППУ "містки холоду"?

  При нанесенні пінополіуретан утворює монолітне герметичне покриття, яке повністю виключає появу містків холоду.

 • Що таке піноізол?

  Піноізол - це пінопласт карбаміду. Так він відомий під іншими комерційними назвами - це рідкий пінопласт, екоізол, ЮНИЗОЛ і ін. Кожен утеплювач має свою сферу застосування. Піноізол застосовується в різних конструкціях, де є порожнина, або ця порожнина створюється штучно. Піноізол виходить з шланга у вигляді густої піни, розливається по порожнини, заповнюючи всі щілини. Утеплювач не розширюється, що дозволяє заливати його в готові некапітальні конструкції, такі, як гіпсокортона, під сайдинг та інші.

 • Застосування піноізолу

  Кожен утеплювач має свою сферу застосування. Піноізол застосовується в різних конструкціях, де є порожнина, або ця порожнина створюється штучно. Піноізол виходить з шланга у вигляді густої піни, розливається по порожнини, заповнюючи всі щілини. Утеплювач не розширюється, що дозволяє заливати його в готові некапітальні конструкції, такі, як гіпсокортона, під сайдинг та інші.

 • Шкідливий або безпечний піноізол?

  Основною сировиною при виробництві піноізолу - полімерна карбамидоформальдегидная смола. При виробництві утеплювача так само використовуються затверджувач - харчова ортофосфорна кислота, піноутворювач - АБСК, розріджувачів є очищена вода. Всі компоненти, які входять до складу піноізола відповідають санітарним нормам і дозволені для виробництва даного утеплювача.

 • Чули, що пеноизол має різкий запах. Чи так це?

  Безпосередньо при виробництві матеріал має легкий запах клею ПВА, який повністю зникає після висихання. Період висихання залежить від вологості і температури навколишнього середовища і складає від 2-х тижнів до 2-х місяців. Різкий запах - це запах формальдегіду. Цей запах може з'явитися при використанні неякісних компонентів, так само при порушенні технології при виробництві матеріалу, коли процес полімеризації пройшов не повністю.

 • Набирає чи вологу піноізол?

  Вологи піноізол не боїться. Піноізол паропроницаемий (дихаючий) матеріал.Вследствіе чого, при потрапляння води на матеріал, він візьме на себе 15-20%, потім утеплювач висохне, не втративши своїх властивостей.

 • Як довго сохне пеноизол?

  Первісна полімеризація (схоплювання) пеноизола відбувається на протязі 3-х хвилин Повне висихання ж матеріалу - від 2-х тижнів (влітку) до 2-х місяців (взимку), в залежності від погодних умов і товщини шару.

 • Чи дає піноізол усадку?

  Піноізол дає усадку, в залежності від температури і вологості, від 1 до 3%. Знаючи цю особливість, ми рекомендуємо передбачати додаткову долівку після повного висихання матеріалу

 • Можно ли утеплить мансардный этаж пеноизолом?

  Можна, можливо. Попередньо потрібно зробити підготовку і пристрелити гидробарьер до балок по підлозі, якщо утеплюємо стелю приміщення знизу і мансардний поверх залишається нежитловим. Якщо необхідно зробити мансардний поверх житловим, то до балок по кроквяної системі пристрілюється паробар'єр і утеплення проводиться під покрівлю. Є можливість залити утеплювач в готову порожнину - під дошки або під гіпсокартон.

 • Чи можна утеплювати піноізолом під гіпсокартон?

  Так. можно.Пеноізол - це матеріал, який не має адгезії і він так само не розширюється, тому його можна заливати під будь-яку конструкцію, в тому числі і гіпсокартон.

Переваги
img

Висока якість матеріалу

img

Досвід роботи більше 15 років

img

Професійне обладнання

img

Комплексний підхід до утеплення

img

Доступні ціни

img

Надійність

img
Ми подбаємо про тепло та затишок Вашої оселі!