• Що таке пінополіуретан?

  Пінополіуретан - це спінений двокомпонентний полімер. Матеріал має пористу структуру. Зустрічаються пенополіуретани різних типів. З пінополіуретану виготовляються наповнювачі для матраців, він використовується при виробництві меблів, м'яких іграшок, губок для прибирання, взуття і т.д.

 • У чому відмінність пінополіуретану від інших утеплювачів?

  Пінополіуретан має найнижчий коефіцієнт теплопровідності (найтепліший при мінімальній товщині покриття). ППУ має високу адгезію до поверхонь будь-якого типу. Унікальна технологія нанесення дозволяє утеплити поверхню і утворити монолітний безшовний шар без мікротріщин. ППУ - це екологічний матеріал і повністю безпечний для здоров'я.

 • Які види пенополіуретани застосовуються в утепленні?

  Пінополіуретан буває легким (в своїй структурі має відкриту осередок) - 15 кг / куб.м і жорстким (в своїй структурі має закриту осередок) - 40 кг / куб.м. Для кожного виду матеріалу є своя сфера застосування і свої нюанси нанесення. Легкий ППУ може застосовуватися для заливання в різні порожнини, наприклад, в повітряний прошарок цегляної стіни, в гіпсокартонну конструкцію. Так само легкий ППУ, є хорошим звукоизолятором і може напилюватися зсередини на різні конструкціі.Жесткій ППУ застосовується як для зовнішнього так і для внутрішнього утеплення

 • Як швидко можна утеплити будинок пінополіуретаном?

  Обладнання для виробництва ППУ і методи його нанесення дозволяють утеплити об'єкт в 5-7 разів швидше, ніж іншими відомими методами.

 • Що можна утеплити пінополіуретаном?

  Пінополіуретаном утеплюють житлові будинки і промислові конструкції. Їм можна утеплювати стіни зовні, накриваючи потім облицювальною покриттям. Стіни так само можна утеплити зсередини, можна утеплити в повітряний прошарок. ППУ так само утеплюють горищні приміщення, мансардні поверхи. покрівлі (зсередини і зовні), підлоги, фундаменти. Є можливість утеплити пінополіуретаном ангари, трубопроводи, транспортні засоби, холодильні установки та інші конструкції.

 • Чим пахне пінополіуретан?

  В процесі виробництва пінополіуретану не використовують добавки, небезпечні для здоров'я. Він застосовується для утеплення всередині приміщень і зовні. Так само, можна згадати, що з пінополіуретану роблять матраци, губки для миття посуду та інші предмети для побуту. Пінополіуретан повністю нешкідливий для здоров'я людини і ніякого запаху не має.

 • При яких температурах можна наносити пінополіуретан?

  При низьких температурах не відбувається якісне вспенивание пінополіуретану, а при попаданні на холодну поверхню піни йде підвищена витрата матеріалу Оптимальна температура - це + 15 градусів і вище.

 • Чи можна при необхідності зрізати непотрібний шар пінополіуретану?

  Так, пінополіуретан легко можливо зрізати гострим ножем.

 • Що таке адгезія?

  Адгезія матеріалу - це прилипання його до різних поверхонь, таким як, цегла, бетон, дерево та ін.

 • Утворюються чи після утеплення ППУ "містки холоду"?

  При нанесенні пінополіуретан утворює монолітне герметичне покриття, яке повністю виключає появу містків холоду.

 • Що таке піноізол?

  Піноізол - це пінопласт карбаміду. Так він відомий під іншими комерційними назвами - це рідкий пінопласт, екоізол, ЮНИЗОЛ і ін. Кожен утеплювач має свою сферу застосування. Піноізол застосовується в різних конструкціях, де є порожнина, або ця порожнина створюється штучно. Піноізол виходить з шланга у вигляді густої піни, розливається по порожнини, заповнюючи всі щілини. Утеплювач не розширюється, що дозволяє заливати його в готові некапітальні конструкції, такі, як гіпсокортона, під сайдинг та інші.

 • Застосування піноізолу

  Кожен утеплювач має свою сферу застосування. Піноізол застосовується в різних конструкціях, де є порожнина, або ця порожнина створюється штучно. Піноізол виходить з шланга у вигляді густої піни, розливається по порожнини, заповнюючи всі щілини. Утеплювач не розширюється, що дозволяє заливати його в готові некапітальні конструкції, такі, як гіпсокортона, під сайдинг та інші.

 • Шкідливий або безпечний піноізол?

  Основною сировиною при виробництві піноізолу - полімерна карбамидоформальдегидная смола. При виробництві утеплювача так само використовуються затверджувач - харчова ортофосфорна кислота, піноутворювач - АБСК, розріджувачів є очищена вода. Всі компоненти, які входять до складу піноізола відповідають санітарним нормам і дозволені для виробництва даного утеплювача.

 • Чули, що пеноизол має різкий запах. Чи так це?

  Безпосередньо при виробництві матеріал має легкий запах клею ПВА, який повністю зникає після висихання. Період висихання залежить від вологості і температури навколишнього середовища і складає від 2-х тижнів до 2-х місяців. Різкий запах - це запах формальдегіду. Цей запах може з'явитися при використанні неякісних компонентів, так само при порушенні технології при виробництві матеріалу, коли процес полімеризації пройшов не повністю.

 • Набирає чи вологу піноізол?

  Вологи піноізол не боїться. Піноізол паропроницаемий (дихаючий) матеріал.Вследствіе чого, при потрапляння води на матеріал, він візьме на себе 15-20%, потім утеплювач висохне, не втративши своїх властивостей.

 • Як довго сохне пеноизол?

  Первісна полімеризація (схоплювання) пеноизола відбувається на протязі 3-х хвилин Повне висихання ж матеріалу - від 2-х тижнів (влітку) до 2-х місяців (взимку), в залежності від погодних умов і товщини шару.

 • Чи дає піноізол усадку?

  Піноізол дає усадку, в залежності від температури і вологості, від 1 до 3%. Знаючи цю особливість, ми рекомендуємо передбачати додаткову долівку після повного висихання матеріалу

 • Можно ли утеплить мансардный этаж пеноизолом?

  Можна, можливо. Попередньо потрібно зробити підготовку і пристрелити гидробарьер до балок по підлозі, якщо утеплюємо стелю приміщення знизу і мансардний поверх залишається нежитловим. Якщо необхідно зробити мансардний поверх житловим, то до балок по кроквяної системі пристрілюється паробар'єр і утеплення проводиться під покрівлю. Є можливість залити утеплювач в готову порожнину - під дошки або під гіпсокартон.

 • Чи можна утеплювати піноізолом під гіпсокартон?

  Так. можно.Пеноізол - це матеріал, який не має адгезії і він так само не розширюється, тому його можна заливати під будь-яку конструкцію, в тому числі і гіпсокартон.

Переваги

Висока якість матеріалу

Досвід роботи більше 12 років

Професійне обладнання

Комплексний підхід до утеплення

доступні ціни

Надійність

Ми подбаємо про тепло та затишок Вашої оселі!